هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهقانی فیروزآبادی تشریح کرد:

علت موضع گیری برخی دولتمردان عراقی علیه منافع ایران در موضوع تحریم های آمریکا چیست؟

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تفکر راهبردی در مسائل بین المللی توصیه کرد و گفت:برخی از دولتمردان عراقی در راستای منافع ملی آمریکا حرکت نکنند.
جمعه 19 مرداد 1397 ساعت 14:52
علت موضع گیری برخی دولتمردان عراقی علیه منافع ایران در موضوع تحریم های آمریکا چیست؟ نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تفکر راهبردی در مسائل بین المللی توصیه کرد و گفت:برخی از دولتمردان عراقی در راستای منافع ملی آمریکا حرکت نکنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104997317484.jpg علت,موضع,گیری,برخی,دولتمردان,عراقی,علیه,منافع,ایران,در,موضوع,تحریم,های,آمریکا,چیست؟ Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات نخست وزیر عراق مبنی بر اینکه تحریم‌ها علیه ایران را یک خطای راهبردی می‌دانیم اما آن‌ها را اجرا خواهیم کرد تا از منافع مردم‌مان دفاع کنیم، گفت:بدیهی است آمریکا و رژیم صیهونیستی به دنبال اختلاف افکنی بین کشورهای اسلامی هستند تا به اهداف سیاسی و اقتصادی خود دست یابند.  

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:همواره راهبرد جمهوری اسلامی ایران داشتن روابط خوب با کشورهای همسایه و منطقه است و در این راستا براساس درخواست مردم و دولت های سوریه و عراق در مقابله با تروریسم و داعش به کشورهای مذکور کمک کرد.  

امنیت منطقه با تعامل و همکاری بدست می آید

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی افزود:امنیت کشورهای منطقه با تعامل و همکاری بدست می آید بنابراین نباید کشورهای منطقه در راستای نقشه های دشمنان حرکت کنند چرا که تنها هدف دشمنان ایجاد اختلاف بین کشورهای منطقه است همانطور که جنگ علیه مردم مظلوم یمن به راه انداخته اند.

برخی دولتمردان منطقه فریب نقشه های آمریکا علیه ایران را نخورند

 دهقانی فیروزآبادی گفت:آمریکایی ها می خواهند با به راه انداختن جنگ روانی بین کشورهای منطقه، اختلاف ایجاد کنند و نقاط قوت را تبدیل به نقطه ضعف کنند بنابراین توصیه می کنم برخی دولتمردان منطقه، فریب نقشه های شوم  آمریکا علیه ایران را نخورند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:توصیه می کنم دولتمردان عراقی راهبردی فکر کنند و در راستای منافع ملی آمریکا حرکت نکنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000