هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت و گو با خانه ملت مطرح شد:

شکایت از پزشکیان صحت ندارد/ادعاهای مطرح درباره نمایندگان در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خبر شکایت بنده از پزشکیان صحت ندارد،گفت: ادعاهای مطرح شده درباره نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر تعاون، به تفکیک هر نماینده در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 15:28
شکایت از پزشکیان صحت ندارد/ادعاهای مطرح درباره نمایندگان در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خبر شکایت بنده از پزشکیان صحت ندارد،گفت: ادعاهای مطرح شده درباره نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر تعاون، به تفکیک هر نماینده در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108942876208.jpg شکایت,از,پزشکیان,صحت,ندارد/ادعاهای,مطرح,درباره,نمایندگان,در,هیئت,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,بررسی,می,شود Icana

محمدرضا پور ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت:در پی انتشار خبری در برخی از رسانه ها مبنی بر شکایت بنده از پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی باید بگویم این خبر صحت ندارد و بنده شکایتی از پزشکیان طرح نکرده ام.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مقرر شده است ادعاهایی که در جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی شخص وزیر سابق مطرح شده را در مراجع قضایی پیگیری کنیم.

پورابراهیمی داورانی تصریح کرد: با تصمیم دکتر لاریجانی، کلیه موارد مطرح شده درباره نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی می شود بنابراین بحث شکایت نمایندگان مجلس مطرح نیست. 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در مجموع ادعاهای مطرح شده درباره نمایندگان در جلسه استیضاح وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تفکیک در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر