شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی:

یارانه سفر به مردم داده شود/ هتل‌ها برای نجات از ورشکستگی پکیج‌های مختلف ارائه دهند

سرویس فرهنگی
عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه هتل‌ها برای نجات از ورطه ورشکستگی پکیج‌های مختلفی به گردشگران ارائه دهند، خواستار اختصاص یارانه سفر به مردم شد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 15:28
یارانه سفر به مردم داده شود/ هتل‌ها برای نجات از ورشکستگی پکیج‌های مختلف ارائه دهند عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه هتل‌ها برای نجات از ورطه ورشکستگی پکیج‌های مختلفی به گردشگران ارائه دهند، خواستار اختصاص یارانه سفر به مردم شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711102455248182.jpg یارانه,سفر,به,مردم,داده,شود/,هتل‌ها,برای,نجات,از,ورشکستگی,پکیج‌های,مختلف,ارائه,دهند Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه توجه به صنعت گردشگری با توجه به شرایط اقتصادی کشور یکی از الزامات است، گفت: برای رونق گردشگری هتلداران باید خدمات متنوعی به گردشگران ارائه کنند تا بتواند سلائق مختلف را اقناع نمایند؛ جاذبه‌های بومی مانند موسیقی و حمام‌های سنتی، راه و روش زندگی قدیمی و.. تا حدودی می‌تواند نیازها و خواسته مسافران را تامین کند.

هتل‌ها برای نجات از ورطه ورشکستگی پکیج‌های مختلفی به گردشگران ارائه دهند

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید برای جذب توریست شرایط ایده‌آلی ایجاد شود، یادآور شد: خدمات، تسهیلات و امکاناتی که به گردشگران خارجی ارائه می‌شود در انگیزه سفر آنان به ایران نقش مهمی دارد؛ برخی از توریست‌ها درصدد کسب تجارب فیزیکی، رضایت و راحتی از سفر هستند و برخی دیگر نیز به دنبال تجربه زندگی در مکان‌های بکر مانند بوم‌گردی‌ها هستند؛ هتل‌ها برای نجات از ورطه ورشکستگی باید پکیج‌های مختلفی به گردشگران ارائه دهند.

سفرای ایران از رونق و توسعه حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی غافل مانده‌اند

وی با بیان اینکه رایزن‌های فرهنگی باید برای معرفی ظرفیت‌های ایران تلاش بیشتری داشته باشند، ادامه داد: سفرای ایران فقط به حوزه سیاسی می‌پردازند و از رونق و توسعه حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی غافل مانده‌اند؛ نوسانات حوزه ارزی کشور باعث شده ایران کشوری ارزان قیمت برای سفر توریست‌ها محسوب شود.

ابراهیمی با اشاره به راهکارهای‌ مناسب برای رونق سفرهای داخلی، عنوان کرد: اگر دولت به هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی به صورت ویژه توجه نکند صنعت گردشگری با دشواری‌های بسیاری روبه‌رو می‌شود زیرا در شرایط فعلی برخی از هتل‌ها کمبود مسافر دارند در نتیجه اوضاع مالی و اقتصادی مناسبی ندارند.

ارائه یارانه سفر، سفر ارزان قیمت را گسترش داد

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارائه یارانه به مردم برای رونق سفر یکی از الزامات است، اظهار کرد: در صورتی که تفاهم‌نامه بین دستگاهی میان وزارتخانه‌ها ایجاد نشود کشور با مشکلات بسیار در حوزه گردشگری رو به‌رو می‌شود زیرا از آنجایی که سفرهای داخلی گران است مردم نمی‌توانند از پس هزینه‌ها برآیند؛ سفرهای داخلی بسیار گران هستند اما می‌توان با  ارائه یارانه سفر به اصناف سفر ارزان قیمت را گسترش داد؛ پرداخت یارانه دولتی نیز در بهبود کیفیت خدمات هتل‌ها و مراکز اقامتی تاثیر گذاراست./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000