شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تابش:

روحانی بدون ملاحظه چالش‌ها را بگوید

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: با سوال از رئیس‌جمهور موافق نبودم اما در حال حاضر که مطرح شده این امر را یک فرصت می‌دانم تا آقای روحانی به مجلس بیاید و بگوید که معضلات و مشکلات کشور چیست؟ اگر رئیس‌جمهور خوب صحبت کند و مشکلات و معضلات را توضیح دهد قطعا مجلس قانع خواهد شد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 15:43
روحانی بدون ملاحظه چالش‌ها را بگوید عضو فراکسیون امید مجلس گفت: با سوال از رئیس‌جمهور موافق نبودم اما در حال حاضر که مطرح شده این امر را یک فرصت می‌دانم تا آقای روحانی به مجلس بیاید و بگوید که معضلات و مشکلات کشور چیست؟ اگر رئیس‌جمهور خوب صحبت کند و مشکلات و معضلات را توضیح دهد قطعا مجلس قانع خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201609104556063020.jpg روحانی,بدون,ملاحظه,چالش‌ها,را,بگوید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایلنا، محمدرضا تابش، درباره حضور رئیس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی برای پاسخ‌گویی به نمایندگان مردم، گفت: به شخصه در این شرایط با طرح سوال از رئیس‌جمهور موافق نبودم، زیرا رئیس‌جمهور میراث‌دار یک‌سری تزریقات و تنگناها و مشکلاتی است که امروز کشور با آن مواجه است.

وی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور باید این موضوع (طرح سوال از رئیس جمهور) را تبدیل به فرصت کند و بدون ملاحظه تزریقات ، تنگناها، مشکلات و سوابقی که منجر شده ایشان در این دام گرفتار شود و کشور با این چالش‌ها مواجه شود را توضیح دهد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آقای رئیس‌جمهور باید پیش از این سخن می‌گفت، بیان کرد:  یک اشکال بزرگ به آقای رئیس‌جمهور وارد است؛ ایشان باید قبل از این که سوالی از ایشان پرسیده می‌شد در مجلس حضور پیدا می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: آقای روحانی باید حداقل تقاضای دوستان خود در مجلس را جواب می‌دادند و یک جلسه غیرعلنی در خانه ملت با نمایندگان مردم می‌گذاشتند، مسائل و مشکلات را بازگو می‌کردند.

این عضو فراکسیون امید تاکید کرد: با سوال از رئیس‌جمهور موافق نبودم اما  در حال حاضر که مطرح شده این امر را یک فرصت می‌دانم تا آقای روحانی به مجلس بیاید و بگوید که معضلات و مشکلات کشور چیست؟

وی تاکید کرد: اگر رئیس‌جمهور خوب صحبت کند و مشکلات و معضلات را توضیح دهد قطعا مجلس قانع خواهد شد./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط