هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی بابایی تشریح کرد:

نگاه وزرای آموزش و پرورش به اردوگاه باهنر؛ از فانی تا بطحایی

سرویس فرهنگی
رییس فراکسیون فرهنگیان درباره درخواست واگذاری اردوگاه شهید باهنر از سوی وزرای مختلف آموزش و پرورش از فانی تا بطحایی توضیحاتی ارائه کرد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 18:15
نگاه وزرای آموزش و پرورش به اردوگاه باهنر؛ از فانی تا بطحایی رییس فراکسیون فرهنگیان درباره درخواست واگذاری اردوگاه شهید باهنر از سوی وزرای مختلف آموزش و پرورش از فانی تا بطحایی توضیحاتی ارائه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/45059.jpg نگاه,وزرای,آموزش,و,پرورش,به,اردوگاه,باهنر؛,از,فانی,تا,بطحایی Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برخی شبهات پیرامون تصمیم وزارت آموزش و پرورش درباره اردوگاه شهید باهنر گفت: براساس بررسی‌های صورت گرفته، دولت تا به امروز اعتباری برای پرداخت اقساط اردوگاه شهید باهنر اختصاص نداده وخزانه‌داری کل کشور پولی را پرداخت نکرده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به عدم تخصیص اعتبار تا به امروز در سررسید قسط در تاریخ های ۹۶/۳/۳ و۹۶/۹/۳ و۹۷/۳/۳ به میزان ۲۱۰۰ میلیارد تومان از بدهی‌های آموزش وپرورش به شرکت واسط مالی سوم شهریور پرداخت نشده است.

حاجی بابایی تاکید کرد: اعلام شده بود که اردوگاه شهید باهنر با اجاره به شرط تملیک به صورت قسطی به شرکت غیردولتی واسط سوم شهریور فروخته شده است وآموزش وپرورش این اردوگاه ملی را به شرط تملیک به ازای ۸ قسط که در بازه زمانی شش ماهه هرقسط به میزان ۷۰۰ میلیارد تومان خریداری نموده است که جمع آن ۵۶۰۰هزار میلیارد تومان پرداخت می‌شود.

وی گفت: اگر این موضوع صحت داشته باشد باید در این خصوص دولت اعتبار مورد نیاز را در لایحه بودجه سالانه پیش‌بینی نماید اما تا به حال نه در لایحه بودجه ردیفی در این خصوص دیده شده است و نه خزانه‌داری کل پرداختی داشته است.

رییس فراکسیون فرهنگیان گفت: در بررسی‌های صورت گرفته علی‌رغم تلاش گسترده برای پیگیری موضوع به سندی برخورد نکردیم اما اگر در وزارت آموزش وپرورش سندی مبنی بر پرداخت وجود دارد، ارائه کنند.

وی تاکید کرد: اما اگر سندی وجود نداشته باشد، پاسخگوی سخنان غیر واقعی به مردم چه کسانی خواهند بود؟

حاجی بابایی افزود: اولین بار آقای فانی وزیر وقت آموزش و پرورش نامه‌ای را مبنی بر درخواست واگذاری ۵ اردوگاه در کشور که عبارت بودند از: شهید باهنر تهران، اردوگاه نیشابور، میرزا کوچک خان رامسر، شهید بهشتی اصفهان و شهید رجایی گلستان؛ که در نهایت اردوگاه شهید باهنر واگذار شد.

رییس فراکسیون فرهنگیان گفت: قطعا کمیسیون اصل نود مجلس رسیدگی لازم را انجام خواهد داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000