هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ظریف:

اعتیاد به تحریم از طرف آمریکا اجازه نمی‌دهد گفت‌و‌گویی صورت بگیرد/ قرار نیست در نیویورک با طرف آمریکایی دیداری داشته باشیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیرامور خارجه با تکذیب اخباری نسبت به احتمال دیدار مقام‌های ایران و آمریکا در نیویورک گفت: آمریکایی‌ها صداقت ندارند. ضمن اینکه آنها درگیر اعتیاد خود هستند، اعتیاد تحریم اجازه نخواهد داد که ‌گفت‌و‌گویی صورت بگیرد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 16:35
اعتیاد به تحریم از طرف آمریکا اجازه نمی‌دهد گفت‌و‌گویی صورت بگیرد/ قرار نیست در نیویورک با طرف آمریکایی دیداری داشته باشیم وزیرامور خارجه با تکذیب اخباری نسبت به احتمال دیدار مقام‌های ایران و آمریکا در نیویورک گفت: آمریکایی‌ها صداقت ندارند. ضمن اینکه آنها درگیر اعتیاد خود هستند، اعتیاد تحریم اجازه نخواهد داد که ‌گفت‌و‌گویی صورت بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201708103364994799.jpg اعتیاد,به,تحریم,از,طرف,آمریکا,اجازه,نمی‌دهد,گفت‌و‌گویی,صورت,بگیرد/,قرار,نیست,در,نیویورک,با,طرف,آمریکایی,دیداری,داشته,باشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد ظریف وزیرامور خارجه در پاسخ به این سوال که آیا قرار است شما در آینده نزدیک با مقام‌ آمریکایی از جمله پمپئو دیدار کنید؟ گفت: خیر؛ دیداری صورت نمی‌گیرد.

وی در خصوص تحلیل برخی رسانه‌ها درباره احتمال دیدار مقام‌های ایرانی و آمریکایی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گفت:‌خیر. قرار نیست، دیداری صورت بگیرد. ما بارها موضع خود را اعلام کردیم. درباره پیشنهاد اخیر ترامپ نیز موضع رسمی‌ هم از سوی رئیس‌جمهور و هم از سوی ما اعلام شد.آمریکایی‌ها صداقت ندارند. ضمن اینکه آنها درگیر اعتیاد خود هستند، اعتیاد تحریم اجازه نخواهد داد که ‌گفت‌و‌گویی صورت بگیرد.

پیامی از سوی آمریکا با واسطه طرف عمانی نبوده و نیست

وزیر امورخارجه در پاسخ به این سوال که آیا قرار است پیامی از سوی آمریکا با واسطه طرف عمانی داده شود؟، گفت: خیر پیامی نیست و پیامی وجود ندارد.

ظریف در پاسخ به این پرسش که رفت و آمد شما به عمان و همین‌طور سفر احتمالی آقای بن علوی به تهران این احتمال را تقویت کرده است که این کشور نقش واسطه را قرار است بازی کند، تصریح کرد: اساساً ما در سیاست خارجه روابط دو جانبه با همسایگان و دوستانمان داریم. اینطور نیست که برای هدف سومی رفت و آمد با کشوری داشته باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط