هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
واکنش نیازآذری به مصوبه شورای برنامه ریزی استان؛

مهمترین شهر تجاری شمال کشور را نادیده گرفته شد/بابل هاب ارتباط شمال کشور است/استاندار مازندران تجدیدنظر کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
در پی مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مازندران و اعلام چند شهرستان به عنوان منطقه‌ویژه اقتصادی ،نیازآذری نماینده بابل این مصوبه را غیرکارشناسی خواند و خواستار تجدیدنظر آن شد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 16:35
مهمترین شهر تجاری شمال کشور را نادیده گرفته شد/بابل هاب ارتباط شمال کشور است/استاندار مازندران تجدیدنظر کند در پی مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مازندران و اعلام چند شهرستان به عنوان منطقه‌ویژه اقتصادی ،نیازآذری نماینده بابل این مصوبه را غیرکارشناسی خواند و خواستار تجدیدنظر آن شد. http://cdn.icana.ir/d/019/84250.jpg مهمترین,شهر,تجاری,شمال,کشور,را,نادیده,گرفته,شد/بابل,هاب,ارتباط,شمال,کشور,است/استاندار,مازندران,تجدیدنظر,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین نیازآذری با تشریح اینکه شهرستان‌بابل دارای پیشینه تاریخی تجاری و بندری هست خاطرنشان ساخت:تراز تجاری و اقتصادی شهرستان بابل از تراز تجاری برخی استان‌های کوچک،هم بزرگتر است حالا چطور شورای برنامه‌ریزی استان برای اعلام منطقه ویژه اقتصادی این مهم را توجه نکرد جای نگرانی و تامل دارد.
 
نماینده بابل در مجلس با ابراز تاسف از ضعف تصمیم‌کارشناسی شورای برنامه ریزی استان از استاندار مازندران خواست دراین خصوص تجدید نظر کند.

نیازآذری با اشاره اینکه شهرستان بابل از لحاظ شاخص‌های مختلف انسانی، طبیعی،کالبدی ، اقتصادی  به کلان شهرها نزدیکتر است و اندازه اقتصاد بابل به مراتب بزرگتر از شهرهای دیگر استان است خواستار اصلاح مصوبه شورای برنامه ریزی استان شد. وی افزود:
البته از توسعه شهرهای دیگر استان حمایت می کنیم اما از بی‌توجهی به شهرستان تاریخی و بزرگ بابل نگرانیم.

نیازآذری با تاکید براین مطلب که بابل هاب ارتباط شمال کشور است و گردش مالی و تجاری شهرستان بابل و شاخص‌های مهم اقتصادی آن ضرورت ایجاد منطقه ویژه اقتصادی را می‌طلبد هشدار داد، استانداری در اتخاذ تصمیمات عادلانه و کارشناسی منافع بزرگترین شهرستان کشور را نادیده نگیرد.

نماینده بابل درمجلس افزود: شهرستان بابل قبل از اینکه برخی شهرها بوجود بیایند اتاق بازرگانی و روابط تجاری با روس داشت حالا چطور نمی تواند منطقه ویژه اقتصادی شود جای تامل دارد!

نیازآذری درپایان اظهار داشت:در پنج سال گذشته، پیگیری ها، مکاتبات و جلسات کارشناسی فراوانی برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی با مقامات کشوری و استانی داشتیم و جای تعجب است استانداری به این سوابق توجه نکرد! حتی پس از "۸۴ سال" دفتر اتاق بازرگانی را با همکاری شهرداری و اتاق بازرگانی استان راه اندازی کردیم./


 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار