هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گلمرادی:

دولت دیپلماسی نفتی را دنبال کند/پیگیری افزایش تولیدات طلای سیاه توسط کشورها

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون انرژی مجلس، توضیحاتی پیرامون افزایش تولید نفت روسیه ارائه کرد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 17:06
دولت دیپلماسی نفتی را دنبال کند/پیگیری افزایش تولیدات طلای سیاه توسط کشورها عضو کمیسیون انرژی مجلس، توضیحاتی پیرامون افزایش تولید نفت روسیه ارائه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801106716773544.jpg دولت,دیپلماسی,نفتی,را,دنبال,کند/پیگیری,افزایش,تولیدات,طلای,سیاه,توسط,کشورها Icana

علی گلمرادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به کارشکنی برخی کشورها در اجرای فریز نفتی، گفت: در شرایط خاصی که ایران با آن مواجه است باید با در نظر گرفتن تمامی جوانب و با حوصله دیپلماسی انرژی توسط مسئولان کشور دنبال شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در حال حاضر چین و روسیه از جمله کشورهایی هستند که در قیاس با سایر کشورها همراهی و همکاری خود را با ایران نشان داده اند، افزود: درباره افزایش تولید نفتی که توسط روسیه صورت گرفته باید مسالمت آمیز با چین و روسیه حرکت کنیم.

حق و حقوق کشورهای عضو اوپک نباید نادیده گرفته شود

وی ادامه داد: نباید موضوعاتی که حق طبیعی کشور است در عرصه بین المللی به گونه ای نمود پیدا کند که منافع کشور را با مشکل مواجه کند و سبب سوءاستفاده کشورهای مخالف از جمله آمریکا شوند یعنی آنچه که سبب شده تا این کشورها مایوس شوند اتحاد و انسجام منطقه ای بوده که مسئولان کشور نیز آن را رعایت کردند.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حق و حقوق کشورهای عضو اوپک نباید نادیده گرفته شود، یادآور شد: مسئولان کشور باید با ظرافت خاصی دغدغه ها و نگرانی های خود را درباره افزایش تولید نفت برخی کشورهای تولیدکننده طلای سیاه ابراز کنند و در راستای احقاق حق کشور گام بردارند.

افزایش تولید نفت برخی کشورهای تولیدکننده نفت بررسی می شود

وی افزود: حتما در کمیسیون انرژی به عنوان نهاد سیاست گذاری موضوع افزایش تولید نفت برخی کشورهای تولیدکننده نفت مطرح و راهکارهای معقول و منطقی برای آن دیده می شود.

اتکای کشور به نفت و درآمدهای نفتی است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برنامه ریزی های نامناسبی برای کشور در وابستگی به نفت به وجود آمده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه اتکای کشور به نفت و درآمدهای نفتی است، کمیسیون انرژی باید بیش از این فعال شود و با همفکری عوامل دست اندرکار تصمیماتی اتخاذ و صدای واحدی ایجاد شود که دیگران از آن سوءاستفاده نکنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر