ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
داداشی:

بسته اقتصادی جدید دولت زمانی اثربخش است که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بسته جدید اقتصادی دولت تاکنون در جامعه اثربخش نبوده و زمانی این امر میسر خواهد شد که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 17:48
بسته اقتصادی جدید دولت زمانی اثربخش است که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بسته جدید اقتصادی دولت تاکنون در جامعه اثربخش نبوده و زمانی این امر میسر خواهد شد که قیمت‌ها در بازار کاهش یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/201805101645961234.jpg بسته,اقتصادی,جدید,دولت,زمانی,اثربخش,است,که,قیمت‌ها,در,بازار,کاهش,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی داداشی، با اشاره به بسته جدید اقتصادی دولت برای حل مشکلات بازار گفت: بسته اقتصادی جدید دولت زمانی نتیجه‌بخش خواهد بود که قیمت‌ها در بازار پایین بیاید و قیمت سکه، ارز و سایر موارد پایین بیاید و در این موقع است که نتیجه‌بخش بودن بسته اقتصادی دولت قابل درک و قابل لمس است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، افزود: بسته اقتصادی دولت فعلاً مسکوت است و آن‌طور که باید و شاید به صورت تفصیلی توضیحاتی در خصوص آن ارائه نشده است و دیگر اینکه ما تغییر و تحولی را در بازار ندیده‌ایم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ اظهار داشت: ما امیدواریم بسته پیشنهادی دولت نتیجه‌بخش باشد و ما هم می‌خواهیم که اثربخشی این بسته در بازار محسوس باشد.

به گزارش فارس، داداشی در پایان خاطرنشان کرد: ما هیچ اثری از نتیجه‌بخش بودن بسته اقتصادی دولت ندیده‌ایم و امیدواریم در روزهای آتی اثر این بسته را در بازار و همچنین در معیشت مردم مشاهده کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار