هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

هیچ مسئولی در مورد حادثه مرگ دو دانش آموز یزدی در گرجستان پاسخگو نیست

سرویس فرهنگی
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از اینکه هیچ مسئولی در مورد حادثه مرگ دو دانش آموز یزدی در گرجستان پاسخگو نیست، پرسید یعنی موسسات و مدرسه‌های فوتبال تا این اندازه بی در و پیکر هستند؟
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 12:19
هیچ مسئولی در مورد حادثه مرگ دو دانش آموز یزدی در گرجستان پاسخگو نیست عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از اینکه هیچ مسئولی در مورد حادثه مرگ دو دانش آموز یزدی در گرجستان پاسخگو نیست، پرسید یعنی موسسات و مدرسه‌های فوتبال تا این اندازه بی در و پیکر هستند؟ http://cdn.icana.ir/d/019/201603103557263556.jpg هیچ,مسئولی,در,مورد,حادثه,مرگ,دو,دانش,آموز,یزدی,در,گرجستان,پاسخگو,نیست Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در مورد حادثه مرگ دو دانش آموز یزدی در گرجستان که توسط مدرسه فوتبال به این کشور سفر کرده بودند، گفت: نکات مبهمی در برگزاری این اردو وجود دارد در وهله اول باید دید علت برگزاری این اردو در خارج از کشور چیست و چه کسی برای برگزاری آن مجوز صادر کرده است؟ باید مشخص شود چه کسی بر اینگونه فعالیت‌ها نظارت می‌کند؟

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید دید چه کسانی بر موسسات برگزارکننده این اردوها نظارت می‌کند، افزود: برای خروج نوجوانان از کشور و برگزاری اینگونه اردوها باید سلسله مراتبی رعایت شود یعنی موسسات ومدرسه‌های فوتبال تا این اندازه بی در و پیکر هستند؟

نظارت بر مدارس فوتبال از وظایف آموزش و پرورش یا وزارت ورزش؟

وی بیان کرد: باید مشخص شود نظارت بر مدارس فوتبال از وظایف آموزش و پرورش است یا وزارت ورزش؟ این مدرسه مجوز سفر به گرجستان را از چه نهادی دریافت کرده است؟

سلیمی با بیان اینکه باید مشخص شود صدور مجوز برای سفر به گرجستان خودسرانه بوده یا خیر، ادامه داد: خبرها حکایت از بازداشت خطاکاران دارد، نوشدارو پس از مرگ سهراب؟ بازداشت خطاکاران چه دردی دوا می‌کند چرا پیش از این اتفاق ناگوار پیشگیری انجام نشد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه این اتفاق بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی دارد و برخی حیثیت کشور را نشانه رفته‌اند، خاطرنشان کرد: سوالات بسیاری در این زمینه مطرح است اما هیچ مسئولی پاسخگو نیست و مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیرد.

مجلس حادثه مرگ نوجوانان در گرجستان را بررسی می‌کند

سلیمی در پاسخ به اینکه آیا کمیسیون آموزش به این موضوع ورود می‌کند، گفت: اگرچه ممکن است مسئول اصلی این حادثه وزارت آموزش و پرورش نباشد اما ما به نوبه خود به عنوان نماینده پیگیر این موضوع هستیم تا مشخص شود چرا این اتفاقات افتاده است.

شایستگی‌های اخلاقی و فنی مسئولان مدارس فوتبال بررسی شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تعداد مدارس فوتبال در کشور روزبه روز در حال افزایش است، عنوان کرد: شاید این اتفاق تلنگری برای مسئولان باشد تا به این موضوعات ورود کنند و با بررسی شایستگی‌های اخلاقی و فنی مسئولان مدارس فوتبال را مشخص کنند؛ مسئولان این مدارس پول‌های هنگفتی از نوجوانان دریافت می‌کنند که باید مورد نظارت قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000