هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت‌پیشه:

مسئولان مطالبات مردم را بشنوند/ ضربه زدن به اموال عمومی را هیچ‌کس تأیید نمی‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تأکید کرد: مسئولان باید مطالبات مردمی را که در تجمعات مطرح می‌شود بشنوند و مشکلات را حل کنند. اما ضربه زدن به اموال عمومی را هیچ‌کس تأیید نمی‌کند.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 18:51
مسئولان مطالبات مردم را بشنوند/ ضربه زدن به اموال عمومی را هیچ‌کس تأیید نمی‌کند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تأکید کرد: مسئولان باید مطالبات مردمی را که در تجمعات مطرح می‌شود بشنوند و مشکلات را حل کنند. اما ضربه زدن به اموال عمومی را هیچ‌کس تأیید نمی‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201806102962856517.jpg مسئولان,مطالبات,مردم,را,بشنوند/,ضربه,زدن,به,اموال,عمومی,را,هیچ‌کس,تأیید,نمی‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با اشاره به تجمعات مردم در برخی از شهرها گفت: بخشی از تجمعات صنفی و مطالبات مردمی است و مسئولین باید صدای مردم را بشنوند و برای حل مشکلات مردم کمک کنند.

نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اما ضربه زدن به اموال عمومی را هیچ‌کس تأیید نمی‌کند. ضمن اینکه این اقدامات خلاف منافع کسانی است که به دنبال آرامش اقتصادی هستند. آرامش اقتصادی فضاهای دیگر در اقتصاد را هم آرام می‌کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: در موضوع کامیون‌دارها و موضوعات دیگری از این قبیل دیدید که کمیسیون ورود کرد و کار اساسی را هم صورت داد. در این حوزه هم معتقدیم باید اصناف در تصمیم‌گیری‌ها صاحب نقش باشند.

به گزارش اعتمادآنلاین، فلاحت‌پیشه در پاسخ به اینکه آیا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی موضوع تجمعات اخیر مردم را بررسی می‌کند یا نه، گفت: پیش‌ از این تجمعات مردم را در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی کردیم و در حال حاضر نیز بر همین اساس بررسی‌هایی را انجام می‌دهیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000