هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رخشانی مهر:

۳۰ درصد مدارس کشور تخریبی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: با بررسی های انجام شده حدود ۳۰ درصد مدارس کشور تخریبی به حساب می آید و باید برای کاهش این آمار تلاش بیشتری صورت گیرد.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 20:30
۳۰ درصد مدارس کشور تخریبی است رییس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: با بررسی های انجام شده حدود ۳۰ درصد مدارس کشور تخریبی به حساب می آید و باید برای کاهش این آمار تلاش بیشتری صورت گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/125476.jpg ۳۰,درصد,مدارس,کشور,تخریبی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاح طرح های عمرانی آموزش و پرورش آران و بیدگل اظهار کرد: میزان کمک خیرین در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ حدود ۱۸ درصد رشد داشته که حاکی از افزایش توجه و اولویت نیکوکاران جهت مشارکت در طرح های عمرانی  آموزش و پرورش در کشور است.

وی گفت: بر اساس ارزیابی های انجام شده در اوایل دهه ۸۰  حدود ۷۰ درصد مدارس کشور تخریبی بود که این رقم با تلاش های صورت گرفته در کشور به ۳۰ درصد در سال های اخیر کاهش یافته است که حاکی از عزم مسئولان و مردم برای رفع این مشکل است.

رخشانی تصریح کرد: در برنامه چهارم و پنجم توسعه کشور چهار میلیارد دلار از محل صندوق ذخیره ارزی کشور جهت بازسازی و مقاوم سازی مدارس اختصاص یافت که با این اعتبار آمار مدارس تخریبی کاهش زیادی پیدا کرد.

به گزارش ایسنا٬ وی تاکید کرد: در برنامه ششم توسعه حدود سه میلیارد دلار از محل صندوق ذخیره ارزی جهت ترمیم و بازسازی مدارس تخریبی در نظر گرفته شده تا به استانداردهای جهانی نزدیک شویم و شرایط تحصیل علم را به صورت استاندارد برای عموم فراهم کنیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000