هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برخلاف ادعای برخی رسانه‌های بیگانه؛

هیچکدام از نیروهای سپاه در درگیری اخیر با تروریست ها آسیب ندیدند

سرویس دیگر رسانه‌ها
برخلاف آنچه برخی رسانه های بیگانه خارجی ادعا کردند، در درگیری دیشب نیروهای سپاه با تروریست ها در شمال غرب کشور، هیچ کدام از پاسداران آسیب ندیدند.
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 20:15
هیچکدام از نیروهای سپاه در درگیری اخیر با تروریست ها آسیب ندیدند برخلاف آنچه برخی رسانه های بیگانه خارجی ادعا کردند، در درگیری دیشب نیروهای سپاه با تروریست ها در شمال غرب کشور، هیچ کدام از پاسداران آسیب ندیدند. http://cdn.icana.ir/d/019/66894.jpg هیچکدام,از,نیروهای,سپاه,در,درگیری,اخیر,با,تروریست,ها,آسیب,ندیدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه طی اطلاعیه ای اعلام کرد که در جریان درگیری با تیمی از تروریستهای وابسته به استکبار جهانی در منطقه مرزی اشنویه، تعداد 11 تن از تروریست ها کشته شده و از آنها مقادیری تجهیزات، مهمات و وسایل ارتباطی به دست آمده است.

بنا بر اطلاعیه قرارگاه حمزه، این تیم تروریستی قصد نفوذ به کشور از منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد ناامنی و انجام اقدامات خرابکارانه را داشتند که در کمین رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار شدند.

در پی اعلام این خبر، برخی رسانه های خارجی ادعا کردند که تعدادی از نیروهای سپاه نیز در این درگیری به شهادت رسیدند.

سردار خلیل زاده معاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد که در جریان این درگیری هیچ آسیبی به هیچکدام از رزمندگان این قرارگاه وارد نیامده است.

به گزارش فارس، به گفته سردار خلیل زاده این درگیری در حوالی ساعت 3 نیمه شب صورت گرفته و مابقی اعضای تروریستها که زخمی شده بودند، با تعقیب از سوی نیروهای سپاه به خاک عراق گریختند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000