هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سردار رحیمی:

بیشتر اتوبوس‌های شرکت واحد فاقد معاینه فنی هستند

سرویس دیگر رسانه‌ها
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تعداد بسیاری از اتوبوس‌های شرکت واحد فاقد معاینه فنی هستند.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 05:00
بیشتر اتوبوس‌های شرکت واحد فاقد معاینه فنی هستند فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تعداد بسیاری از اتوبوس‌های شرکت واحد فاقد معاینه فنی هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201710108594692136.jpg بیشتر,اتوبوس‌های,شرکت,واحد,فاقد,معاینه,فنی,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره معاینه فنی خودرو‌های پلیس، اظهار داشت: بیشتر خودرو‌های پلیس دارای معاینه فنی هستند و فرآیندی که برای اخذ معاینه فنی برای سایر خودرو‌ها طی می‌شود نیز برای خودرو‌های پلیس طی می‌شود.

وی درباره اینکه آیا اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی نیز معاینه فنی دارند یا خیر؟، گفت: تعداد بسیاری از این اتوبوس‌ها فاقد معاینه فنی هستند و اگر بخواهیم طبق روال با این خودرو‌ها برخورد کنیم باید متوقف شوند، اما در جریان مشکلات و مسائلی که شرکت واحد با آن روبروست، هستیم و با توجه به اینکه این شرکت به مردم خدمت‌رسانی می‌کند، ما ملاحظاتی را مدنظر داریم.

سردار رحیمی تصریح کرد: چندین بار در این باره با شرکت واحد صحبت شده است و امیدوارم که اتوبوسرانی در این زمینه با پلیس همکاری بیشتری داشته باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره مشکلات موجود در زمینه پلاک گذاری این اتوبوس‌ها گفت: در دو حوزه پلاک و معاینه فنی با اتوبوسرانی مذاکراتی انجام شده و امیدوارم که این مشکلات هر چه سریعتر برطرف شود.

سردار رحیمی افزود: برای پلیس تفاوتی ندارد که این اتوبوس‌ها در حال حرکت بوده یا در حالت توقف روشن باشند، بنابراین معاینه فنی از سوی آن‌ها ضروری است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره برنامه پلیس در شش ماهه دوم سال نیز گفت: پلیس در شش ماهه دوم سال 97 طرح امنیت انتظامی را اجرایی خواهد کرد که یکی از مولفه‌های آن، معاینه فنی است. بنابراین لازم است که تا آن موقع خودرو‌ها از جمله خودرو‌های اتوبوسرانی نسبت به دریافت معاینه فنی خود اقدام کنند؛ چرا که در شش ماهه دوم سال طرح تشدید برخورد با تخلفات اتوبوس‌ها اجرایی می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000