هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

ورود کمیسیون عمران به تخلفات خودروسازی ها در پیش فروش/بازدید از ایران خودرو و سایپا انجام می شود

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: با توجه به افزایش تخلفات خودروسازی ها در ثبت سفارش و تاخیر در تحویل محصول به مشتریان کمیسیون عمران به این موضوع ورود کرد.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 09:12
ورود کمیسیون عمران به تخلفات خودروسازی ها در پیش فروش/بازدید از ایران خودرو و سایپا انجام می شود رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: با توجه به افزایش تخلفات خودروسازی ها در ثبت سفارش و تاخیر در تحویل محصول به مشتریان کمیسیون عمران به این موضوع ورود کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610105018433911.jpg ورود,کمیسیون,عمران,به,تخلفات,خودروسازی,ها,در,پیش,فروش/بازدید,از,ایران,خودرو,و,سایپا,انجام,می,شود Icana

محمدرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  گفت: کمیسیون عمران هفته آینده از خودروسازی های داخلی بازدید می کند، با توجه به اینکه نقش و کیفیت خودرو در تصادفات جاده ای بسیار پررنگ است باید در جریان ساخت آن و کمبودها و نواقص موجود قرار بگیریم.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه افزایش بدون ضابطه قیمت خودرو در ماه های اخیر مشکلات عدیده ای را ایجاد کرده است، افزود: با توجه به اینکه مردم پول بیشتری نسبت به ماه های قبل برای خودروها تولید داخل می پردازند کیفیت این خودروها باید افزایش یابد.

نوسازی ناوگان جاده ای کشور لازم است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه نوسازی ناوگان جاده ای کشور لازم است، ادامه داد: متاسفانه حباب قیمتی خودرو، مسیر نوسازی ناوگان را سخت کرد.

رضایی افزود:  فرسودگی ناوگان حمل و نقل جاده ای علاوه بر افزایش تصادفات به افزایش بی رویه مصرف انرژی  هم دامن زده است.

تخلف شرکت های خودروسازی در حوزه ثبت سفارش ها و پیش فروش ها زیر ذره بین مجلس

وی همچنین از بررسی شکایت های واصله در خصوص تخلف شرکت های خودروسازی در حوزه ثبت سفارش ها و پیش فروش ها خبر داد و تصریح کرد: بسیاری از مشتریان با پیش خرید خودرو مدت زمان زیادی منتظر تحویل  آن هستند، به همین دلیل تخلفات صورت گرفته  در کمیسیون عمران  با اسناد واصله بررسی می شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: طبق گزارش های واصله زمان در نظر گرفته شده برای پیش فروش خودروهای تولید داخل بسیار کم بوده و بسیاری از متقاضیان موفق به ثبت نام نشده اند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000