هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مازنی در نشست با برخی مدیران پایگاه های اطلاع رسانی:

قوانین مربوط به رسانه ها نیازمند به روز رسانی است

سرویس فرهنگی
مجلس خود را موظف می داند تا با اصلاح و به روز کردن قوانین مربوط به رسانه ها و اصحاب آن از جریان صحیح اطلاع رسانی در کشور حمایت کند.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 10:31
قوانین مربوط به رسانه ها نیازمند به روز رسانی است مجلس خود را موظف می داند تا با اصلاح و به روز کردن قوانین مربوط به رسانه ها و اصحاب آن از جریان صحیح اطلاع رسانی در کشور حمایت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201808100098369743.jpg قوانین,مربوط,به,رسانه,ها,نیازمند,به,روز,رسانی,است Icana

احمد مازنی، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نشستی که با حضور تعدادی از مدیران مسوول پایگاه های اطلاع رسانی برگزار شد به بررسی مشکلات این رسانه ها پرداخت.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این نشست مدیران پایگاه اطلاع رسانی با بیان دیدگاه های خود نسبت به روند و جریان اطلاع رسانی در کشور خواستار اصلاح قانون مطبوعات و توجه جدی به مشکلات معیشتی و اقتصادی اصحاب رسانه شدند.

نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور محمدجواد بربریان

 

مازنی در این نشست با بیان اینکه قانون مطبوعات و خبرگزاری ها نیازمند تغییر و اصلاح است از عزم جدی کمیسیون فرهنگی برای این مهم خبر داد و گفت: مجلس خود را موظف می داند تا با اصلاح و به روز کردن قوانین مربوط به رسانه ها و اصحاب آن از جریان صحیح اطلاع رسانی در کشور حمایت کند.

وی  گفت: تدوین لایحه نظام جامع رسانه در دولت درحال انجام است اما مجلس هم اعلام کرده است اگر دولت این مهم را به تاخیر بیندازد خود کمیسیون فرهنگی آن را در غالب طرح مورد بررسی قرار خواهد داد.

مازنی اقتصاد رسانه را مهم برشمرد و گفت: جامعه مردم سالار همانگونه که باید دارای تحزب باشد تا ساختار های مدیریتی و سیاسی آن پاسخگو و بدون فساد شکل گیرد، باید از رسانه های مسقل نیز بهره باشد که این نیاز مند قانون جامع رسانه می باشد تا از رسانه ها حمایت قانونی و کافی صورت گیرد.

وی افزود: متاسفانه در هر دو بخش تحزب و نظام جامع رسانه با مشکل و نقصان روبه رو هستیم./

نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور محمدجواد بربریان
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور محمدجواد بربریان
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور محمدجواد بربریان
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000