هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مفتح:

آرایش اقتصادی دولت متناسب با شرایط تحریمی نیست/ روحانی در مجلس به ابهامات مردم شفاف پاسخ بگوید

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس، تاکید کرد: رئیس‌جمهور در شرایط تحریمی کنونی باید ضمن ایراد برنامه‌های کاری دولت نسبت به رفع ابهامات مردم اقدام کند.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 10:35
آرایش اقتصادی دولت متناسب با شرایط تحریمی نیست/ روحانی در مجلس به ابهامات مردم شفاف پاسخ بگوید عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس، تاکید کرد: رئیس‌جمهور در شرایط تحریمی کنونی باید ضمن ایراد برنامه‌های کاری دولت نسبت به رفع ابهامات مردم اقدام کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201801100635113738.jpg آرایش,اقتصادی,دولت,متناسب,با,شرایط,تحریمی,نیست/,روحانی,در,مجلس,به,ابهامات,مردم,شفاف,پاسخ,بگوید Icana

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص طرح سوال از رئیس‌جمهور، گفت: از مدتها پیش جامعه منتظر حضور آقای رئیس‌جمهور در رسانه‌ها بود، وی می‌توانست با حضور در مجلس یا مصاحبه مطبوعاتی نسبت به ایراد نظرات و برنامه‌های دولت در حوزه اقتصای می‌پرداخت زیرا مردم در شرایط اقتصادی حادی قرار دارند به ویژه این وضعیت برای اقشار ضعیف جامعه بحرانی شده است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به شرایط تحریم شدت سختی موجود افزایش یافته است، از سوی دیگر برنامه‌هایی دولت برای رفع فقر مطلق مطرح شد لذا توقع مردم برای بهبود مسائل اقتصادی در سطحی قرار گرفت که نیازمند صحبت دولت (رئیس‌جمهور) با مردم بود تا به طور شفاف موضوعات تشریح شود.

وی افزود: یکی از مهمترین کارهایی که در مدیریت کل کار و مجموعه‌های دولتی تاثیرگذار است، صحبت با مردم است، مردم باید در جریان برنامه‌ها و تصمیمات دولت قرار بگیرد، مردم باید بدانند که وزراتخانه‌ها به عنوان قرارگاه‌های اقتصادی در چه شرایطی قرار دارند.

مفتح با بیان اینکه آرایش اقتصادی دولت در این شرایط متناسب با تحریم‌ها نیست، تاکید کرد: شورای عالی اقتصادی یکی از مهم‌ترین تصمیماتی بود که در این شرایط اتخاذ و اجرایی شد اما تصمیمات و برنامه این شورا باید به سمع و نظر مردم برسد تا ابهام مردم برطرف و سایر مسئولان هم متوجه برنامه کاری خود می‌شدند.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سوال از رئیس‌جمهور و حضور در مجلس برای پاسخگویی و رفع ابهامات مردم یکی از اقدامات تاثیرگذار در این شرایط است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار