هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزاده پاسخ داد:

کمیسیون آموزش مجلس به حادثه مرگ دو دانش آموز در گرجستان ورود می‌کند؟/ مدرسه فوتبال نداریم

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مدرسه ای به نام مدرسه فوتبال نداریم، گفت: اگر حادثه غرق شدن نوجوانان به مدرسه مربوط باشد، کمیسیون آموزش ورود می‌کند.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 12:13
کمیسیون آموزش مجلس به حادثه مرگ دو دانش آموز در گرجستان ورود می‌کند؟/ مدرسه فوتبال نداریم سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مدرسه ای به نام مدرسه فوتبال نداریم، گفت: اگر حادثه غرق شدن نوجوانان به مدرسه مربوط باشد، کمیسیون آموزش ورود می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201801100045181174.jpg کمیسیون,آموزش,مجلس,به,حادثه,مرگ,دو,دانش,آموز,در,گرجستان,ورود,می‌کند؟/,مدرسه,فوتبال,نداریم Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد حادثه مرگ دو دانش آموز یزدی در گرجستان که توسط مدرسه فوتبال به این کشور سفر کرده بودند، گفت: براساس قانون مدرسه‌ای به نام مدرسه فوتبال نداریم؛ همانگونه که بر روی تابلوهای برخی موسسات برای تبلیغات از الفاظی مانند آموزشکده استفاده می‌شود در حالیکه نام کامل آن آموزشکده علمی آزاد است اما برای جذب مشتری "علمی آزاد" در تابلو نوشته نمی‌شود، استفاده از لفظ مدرسه فوتبال نیز برای جذب مردم است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: ممکن است برخی موسسات از سازمان تربیت بدنی مجوز برگزاری کلاس‌های فوتبال را اخذ کرده باشند اما برای جذب مشتری بیشتر نام مدرسه فوتبال را برای خود انتخاب می‌کنند.

وی بیان کرد: برخی از مدارس دولتی یا غیردولتی نیز هستند که از آموزش و پرورش مجوز دارند و کلاس‌هایی مانند آموزش فوتبال یا سایر رشته‌های ورزشی را برگزار می‌کنند و برای این کلاس‌ها مربیانی از سازمان تربیت بدنی به خدمت می‌گیرند.

اگر حادثه غرق شدن نوجوانان به مدرسه دولتی مربوط باشد کمیسیون آموزش ورود می‌کند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر این حادثه در مدرسه اتفاق افتاده باشد و به آموزش و پرورش مربوط باشد کمیسیون آموزش ورود می‌کند در صورتی که به وزارت ورزش مربوط باشد ممکن است کمیسیون فرهنگی ورود کند؛ در نخستین جلسه کمیسیون آموزش پس از تعطیلی مجلس اخبار مربوط به این اتفاق مطرح و بررسی شده و صورتی که به آموزش و پرورش مربوط باشد کمیسیون آموزش به موضوع ورود می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000