هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خباز مطرح کرد:

بخش خصوصی در شرایط کنونی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد/باید بند ناف اقتصاد ایران از نفت قطع شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر این که بخش خصوصی به ویژه در شرایط کنونی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد و وظیفه همه ما کمک به تحقق این امر است، تصریح کرد: مدیران باید به این باور برسند که بند ناف اقتصاد کشور باید از نفت جدا شود.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 12:02
بخش خصوصی در شرایط کنونی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد/باید بند ناف اقتصاد ایران از نفت قطع شود استاندار خراسان شمالی با تاکید بر این که بخش خصوصی به ویژه در شرایط کنونی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد و وظیفه همه ما کمک به تحقق این امر است، تصریح کرد: مدیران باید به این باور برسند که بند ناف اقتصاد کشور باید از نفت جدا شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201802108212788310.jpg بخش,خصوصی,در,شرایط,کنونی,باید,میدان,دار,اقتصاد,کشور,باشد/باید,بند,ناف,اقتصاد,ایران,از,نفت,قطع,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم، محمدرضا خباز استاندار خراسان شمالی که امروز در کارگروه تسهیل تولید و رفع موانع استان در اسفراین شرکت کرد، اظهار داشت: در جنگ اقتصادی فعلی هر کس که در این آب و خاک نفس می کشد، باید نقش خود را به درستی ایفا کند.

وی افزود: همه مدیران دولتی باید خود را به حمایت کامل از بخش خصوصی موظف بدانند تا خصوصی‌ها به این باور برسند که ما برای خدمت کردن به آنان با هدف رونق تولید و اشتغال اهتمام داریم.

استاندار خراسان شمالی تولیدکنندگان را سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی توصیف کرد و افزود: همه ما در خدمت کارآفرینان و بخش خصوصی سالم هستیم که حقوق گمرکی و مالیاتی و بدهی خود را به موقع پرداخت می‌کند.

خباز اضافه کرد: در جلسات این کارگروه قرار نیست مدیران به بازخوانی دستورعمل و بخشنامه ها بپردازند بلکه باید با نگاه مثبت به منظور برداشتن موانع از پیش پای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در جلسات تصمیم گیری شود.

وی هم چنین از مدیران بانک های استان خواست، اقدامات و عملکرد خود در پرداخت تسهیلات بخش تولید مطابق سهمیه های ابلاغ شده را شفاف اعلام کنند و بر همکاری خود با این قشر بیفزایند و تاکید کرد: شرایط فعلی کشور در تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی جزو حساس ترین دوران‌ها است که البته معتقدم با همدلی و انسجام همگانی از این مرحله به سلامت عبور می کنیم و دشمنان خارجی و مخالفان داخلی به اهداف شوم خود دست نمی‌یابند.

در این نشست مشکلات چند واحد تولیدی استان و شهرستان اسفراین، مطرح و با دستورات موکد استاندار، حل مشکل شد. 

استاندار خراسان شمالی در پایان این نشست، از 4 واحد تولیدی و صنعتی بزرگ اسفراین شامل آذین فورج، فولاد کیمیای صبا، مجتمع صنعتی فولاد و لوله گستر دیدن کرد و از نزدیک با قابلیت ها و مشکلات این واحدها آشنا شد و خطاب به مدیران همراه خود دستورات لازم را صادر کرد.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط