شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رخشانی مهر به خانه ملت خبر داد:

نیاز جدی مسکن مهر کشور به ساخت 25 هزار کلاس درس/ ضرورت تامین اعتبار 3 هزار میلیارد تومانی

سرویس فرهنگی
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در پروژه‌های مسکن مهر کشور نیاز جدی به ساخت 25 هزار کلاس درس وجود دارد، اعتبار ساخت این تعداد کلاس را 3 هزار میلیارد تومان ارزیابی کرد.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 18:38
نیاز جدی مسکن مهر کشور به ساخت 25 هزار کلاس درس/ ضرورت تامین اعتبار 3 هزار میلیارد تومانی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در پروژه‌های مسکن مهر کشور نیاز جدی به ساخت 25 هزار کلاس درس وجود دارد، اعتبار ساخت این تعداد کلاس را 3 هزار میلیارد تومان ارزیابی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201808109102409785.jpg نیاز,جدی,مسکن,مهر,کشور,به,ساخت,25,هزار,کلاس,درس/,ضرورت,تامین,اعتبار,3,هزار,میلیارد,تومانی Icana

مهرالله رخشانی مهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه برای افزایش فضاهای آموزشی در مناطقی که با رشد جمعیت مواجه هستیم باید برنامه‌ریزی کرد، گفت: در مناطقی که مسکن مهر ساخته و جمعیت متمرکز شده باید ساخت مدارس را شروع کرد.

در برخی مساکن مهر از کانکس برای تامین فضای آموزشی استفاده شده است

وی با یادآوری اینکه به دلیل کمبود فضای آموزشی در برخی مساکن مهر از کانکس برای تامین فضای آموزشی استفاده شده، افزود: در مسکن مهر استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و حتی برخی مناطق تهران ناچار هستیم از کانکس برای تامین فضای آموزشی استفاده کنیم.

رخشانی مهر ادامه داد: استان‌های خراسان رضوی و تهران نسبت به سایر استان‌ها در مسکن مهر نیازمند ساخت بیشترین مدارس هستند و کمبود فضای آموزشی در مسکن مهر معضلی جدی است که به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

نیاز جدی مسکن مهر به ساخت 25 هزار کلاس درس/ ساخت آنها نیازمند تامین 3 هزار میلیارد تومان اعتبار

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در مسکن مهر نیاز جدی به ساخت 25 هزار کلاس درس وجود دارد، تصریح کرد: ساخت این تعداد کلاس نیازمند تامین 3 هزار میلیارد تومان اعتبار است و بیشترین کلاس‌های نیمه‌تمام مسکن مهر در استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان، آذربایجان شرقی و یزد قرار دارند.

استان تهران در مسکن مهر نیاز به ساخت 3هزار و 600 کلاس درس دارد

رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور ادامه داد: استان تهران در مسکن مهر نیاز به ساخت 3 هزار و 600 کلاس درس دارد، البته وزارت راه و شهرسازی همکاری لازم برای ساخت فضاهای آموزشی در مسکن مهر را ندارد و کمبود اعتبار را علت آن می‌داند؛ انتظار می‌رود با تامین بودجه لازم بتوان تامین فضای آموزشی در مسکن مهر را در دستور کار قرار داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر