هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت وگو با خانه ملت:

خداحافظی توتال از پارس جنوبی تکذیب شد

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، ترک قرارداد فاز 11 پارس جنوبی توسط توتال را تکذیب کرد.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 16:33
خداحافظی توتال از پارس جنوبی تکذیب شد سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، ترک قرارداد فاز 11 پارس جنوبی توسط توتال را تکذیب کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605108468042535.jpg خداحافظی,توتال,از,پارس,جنوبی,تکذیب,شد Icana

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر اینکه توتال ایران را ترک کرده است، گفت: یکی از مدیران نفت عنوان کرده بود که اگر شرکت توتال از قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی کنار برود شرکت چینی CNPC‌ جایگزین توتال می شود که این موضوع صحبت جدیدی نیست.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود:در قرارداد منعقد شده بین ایران و توتال درباره توسعه فاز 11 پارس جنوبی آمده که اگر این شرکت قرارداد را ترک کند سهم آن به شرکت بعدی منتقل می شود که موضوع جدیدی نیست.

هر زمانی که توتال ایران را ترک کند وزارت نفت آن را به صورت رسمی اعلام می کند

وی با اشاره به جوسازی ها مبنی بر اینکه توتال ایران را ترک کرده است، ادامه داد: به اشتباه براساس این موضوعات عنوان شده که توتال ایران را ترک کرده و شرکت چینی CNPC جایگزین شده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هر زمانی که توتال ایران را ترک کند وزارت نفت آن را به صورت رسمی اعلام می کند، تصریح کرد:این خبر از اساس تکذیب می شود و توتال اعلام نکرده که فاز 11 پارس جنوبی را ترک می کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار