شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
انصاری:

می‌توانیم از صنایع کوچک و متوسط اروپا برای دور زدن تحریم‌ها استفاده کنیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: 23 میلیون واحد صنعتی کوچک و متوسط در اروپا وجود دارد که ما می‌توانیم از آنها برای دور زدن تحریم‌ها و رفع نیازهای کشور استفاده کنیم.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 17:30
می‌توانیم از صنایع کوچک و متوسط اروپا برای دور زدن تحریم‌ها استفاده کنیم معاون اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: 23 میلیون واحد صنعتی کوچک و متوسط در اروپا وجود دارد که ما می‌توانیم از آنها برای دور زدن تحریم‌ها و رفع نیازهای کشور استفاده کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201605106548205289.jpg می‌توانیم,از,صنایع,کوچک,و,متوسط,اروپا,برای,دور,زدن,تحریم‌ها,استفاده,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا انصاری معاون اقتصادی وزیر امور خارجه در همایش ملی توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط با اشاره به اهمیت این صنایع در شرایط تحریم کشور گفت: در شرایط تحریم ما باید از ظرفیت صنایع کوچک استفاده کنیم علاوه بر رفع نیازهای کشور صنایع بزرگ هم باید نیاز خود را از طریق این واحدها تامین کنند.

وی ادامه داد: در سفرهای اخیر وزیر امور خارجه به این بخش توجه بسزایی کردند و برنامه‌هایی برای توسعه صنایع کوچک در وزارت خارجه در حال تدوین است؛ از جمله این برنامه‌ها ایجاد کارگروه برای ارتقای این صنایع است که با حضور کارشناسان وزارت خارجه و بخش خصوصی کشور در این مورد بحث خواهد شد.

به گزارش ایلنا، معاون اقتصادی وزیر امور خارجه ادامه داد: 23 میلیون واحد صنعتی کوچک و متوسط در اروپا وجود دارد که ما می‌توانیم از آنها برای دور زدن تحریم‌ها و رفع نیازهای کشور استفاده کنیم. یکی از کارهای معاونت اقتصادی وزارت خارجه تدوین برنامه برای همکاری صنایع کوچک و متوسط اروپا و ایران است. امروز صنایع کوچک به عنوان موتور محرک اقتصادی شمرده می‌شوند و با رفع موانع و سخت‌گیری‌ها از جمله مشکلات مالیاتی می‌توان ضریب اشتغال در کشور را افزایش داد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000