هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علیجانی زمانی:

کاهش ریخت و پاش دستگاه ها به عبور موفق از تحریم ها کمک می کند

سرویس استان ها
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش ریخت و پاش دستگاه ها به عبور موفق از تحریم ها کمک می کند.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 18:05
کاهش ریخت و پاش دستگاه ها به عبور موفق از تحریم ها کمک می کند نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش ریخت و پاش دستگاه ها به عبور موفق از تحریم ها کمک می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109789603186.jpg کاهش,ریخت,و,پاش,دستگاه,ها,به,عبور,موفق,از,تحریم,ها,کمک,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن علیجانی زمانی در جمع نمازگزاران مسجد « واوان» طی سخنانی گفت: اگر جوانان اسلامشهر، پردیس و ری نباشند، تهران در بسیاری از موارد با مشکل مواجه خواهد شد و به همین دلیل باید راه اندازی مترو پردیس و اسلامشهر در دستور کار جدی باشد، استاندار تهران نیز پیگیر این موضوع است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، در خصوص آب و فاضلاب «واوان» گفت: باید پساب کارخانجات «واوان» با قرار دادن فیلترهایی تصفیه شود، پساب سرمایه است، که می بایست با سرمایه گذاری شهرداری اسلامشهر در خود واوان و اسلامشهر مورد استفاده قرار گیرد.

حضور در مساجد سبب کاهش افسردگی می شود

وی به اهمیت بحث اشتغال جوانان اشاره کرد و گفت:  نباید کم کاری ما سبب شود، که دشمن آشوب های خیابانی در کشور ما راه اندازی کند و سربازان او نیز بیکاران جامعه باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: امنیت اهمیت فراوانی دارد، نسبت حضور در مساجد با پر شدن بیمارستان ها و مشکلات امنیتی معکوس است، هرچه حضور در مساجد بیشتر شود، تعداد افسردگی ها و بیماری ها کاهش می یابد، در خصوص ورزش هم همین طور است، با ورزش می توان طول عمر شهروندان را افزایش داد، باید ورزش همگانی را در دستور کار قرار داد، تا آسیب های اجتماعی، اعتیاد و چشم طمع دشمن کاهش می یابد.

علیجانی زمانی با بیان این که نمایندگان مجلس موظف به پیگیری حقوق مردم از طریق نظارت بر مسئولین و دستگاه ها دارند، گفت: آلودگی پالایشگاه جنوب تهران و پیگیری نمایندگان در سطح کشور جنب و جوش ایجاد کرده است، باید پیگیر مشکلات مردم بود، شرایط امروز کشور نیز اقتضا می کند، که مسئولین و نمایندگان دست به دست هم با مردم دهند، تا در برابر تحریم های سخت دشمنان بایستند، آمریکا به تمام شرکت های دارویی نامه نوشته و از آن ها خواسته که دارو به ایران ندهند.

بیمارستان ۴۲۰ تختخوابی اسلامشهر تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری می رسد

وی گفت: آمریکا در حال ایجاد اختلال برای جلوگیری از فروش نفت ما است، نفت دارایی این کشور است، می توان با استعداد جوانان و کمک به تولیدکنندگان مشکلات اقتصادی را حل کرد، مردم نگران نباشند، کشور مشکلی نخواهد داشت، با قناعت در دستگاه های اجرایی و جلوگیری از برخی ریخت و پاش ها می تواند از تحریم ها موفق عبور کرد.

علیجانی زمانی با بیان این که شهر، شهروند سالم می خواهد، گفت: شهرداری در ارتقا سطح سلامت و درمان اسلامشهر به میدان بیاید.

به گزارش مهر، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به ساخت بیمارستان ۴۲۰ تختخوابی اسلامشهر اشاره کرد و افزود: احداث این بیمارستان دولتی می تواند، مراجعات به بیمارستان های شریعتی، امام خمینی(ره) و شهدای تجریش را کاهش دهد، که امیدوارم تا پایان سال ۹۸ به انجام برسد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000