هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حماس:

تهدیدات اشغالگران کودک فلسطینی را هم نمی‌ترساند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو دفتر سیاسی حماس با اشاره به تهدیدات رژیم صهیونیستی درباره ترور رهبران حماس اعلام کرد: تهدیدات اشغالگران کودک فلسطینی را هم نمی ترساند.
دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 06:00
تهدیدات اشغالگران کودک فلسطینی را هم نمی‌ترساند عضو دفتر سیاسی حماس با اشاره به تهدیدات رژیم صهیونیستی درباره ترور رهبران حماس اعلام کرد: تهدیدات اشغالگران کودک فلسطینی را هم نمی ترساند. http://cdn.icana.ir/d/019/201702104445290691.jpg تهدیدات,اشغالگران,کودک,فلسطینی,را,هم,نمی‌ترساند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسام بدران عضو دفتر سیاسی حماس با اشاره به تهدیدات رژیم صهیونیستی درباره ترور رهبران حماس اعلام کرد: اینکه اشغالگران تهدید به ترور رهبران حماس می کنند موضع گیری تمسخرآمیز است.

وی افزود: این موضع گیری ها از سرخوردگی و سردرگمی که اشغالگران بدان گرفتار شده اند، ناشی می شود.

بدران تاکید کرد: این تهدیدات کودک فلسطینی را هم نمی ترساند چه رسد به رهبران مقاومت فلسطین.

عضو دفتر سیاسی حماس بیان کرد: زمانی که دشمن صهیونیست دست به اقدامی علیه فلسطینی ها می زد و مردم فلسطین را به خاک و خون می کشید بدون اینکه پاسخی دریافت کند، گذشته است.

شایان ذکر است که روزنامه صهیونیستی هارتص گزارش داده بود: ارتش اسرائیل و سازمان اطلاعات عمومی(شاباک) طرح‌هایی را برای اجرای عملیات ترور رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در نوار غزه آماده کرده است.

بر اساس این گزارش، اسرائیل طی ماه‌های اخیر برای کشتن رهبران بلندپایه جنبش حماس خود را آماده کرده است و این سناریو جایگزین تهاجم نظامی به نوار غزه قلمداد می‌شود.

این رسانه در عین حال هشدار داد: ارزیابی‌های اسرائیل به نگرانی و ترس این رژیم از پیامدهای سیاست ترورها اشاره می‌کند مبنی بر اینکه سیاست ترورها منجر به واکنش شدید جنبش حماس و در نهایت به جنگ منجر شود.

به گزارش مهر، این روزنامه نوشت: طرح‌های ترور رهبران حماس به مراحل پیشرفته رسیده است، ولی همچنان به آمادگی‌های بیشتری نیاز دارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000