هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارعی خبر داد:

بررسی طرح جامع تقسیمات کشوری در دولت/ بخش مارگون شهرستان می شود

سرویس استان ها
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از مطرح شدن و بررسی طرح جامع تقسیمات کشوری در دولت خبر داد.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 19:34
بررسی طرح جامع تقسیمات کشوری در دولت/ بخش مارگون شهرستان می شود نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از مطرح شدن و بررسی طرح جامع تقسیمات کشوری در دولت خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg بررسی,طرح,جامع,تقسیمات,کشوری,در,دولت/,بخش,مارگون,شهرستان,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلام محمد زارعی در جمع مردم بخش مارگون شهرستان بویراحمد افزود: همچنین متنی با امضای ۱۲۰ نماینده مجلس مبنی بر رفع موانع اجرای طرح تقسیمات کشوری به حوزه ذکر شده ارائه شده است.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره آماده سازی پرونده تبدیل بخش «مارگون» به شهرستان، اظهار کرد: این طرح برای تصویب در دولت آماده شده است.

زارعی با بیان اینکه بخش مارگون ظرفیت مناسبی در حوزه های مختلف دارد، گفت: تخصیص «سد سقاوه» از حوزه مارون گرفته شده و پیگیری برای اجرای پروژه انجام خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا اجرای پروژه راهسازی از مسیر «بی بی خاتونین به سمت مارگون» به طول سه کیلومتر را از دیگر پروژه های در دست اقدام این منطقه دانست.

زارعی با اشاره به گازرسانی به ۳۰ روستای مارگون از هدفگذاری برای گازرسانی به ۶۴ روستا در آینده خبر داد.

به گزارش مهر، زارعی بر ارتباط قلبی مسئولین و مردم تاکید کرد و احصا و رفع مشکلات مردم با تکیه بر همدلی و اتحاد را ضروری دانست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار