هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دارابی:

5 هزار تن فولاد برای بازسازی مناطق زلزله زده نیاز است

سرویس دیگر رسانه‌ها
مدیرکل امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: پنج هزار تن فولاد برای ساماندهی شرایط بازار در مناطق زلزله زده لازم است و باید این میزان از سوی کارخانه فولاد کرمانشاه خارج از شبکه بورس در بازار توزیع شود.
دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 01:00
5 هزار تن فولاد برای بازسازی مناطق زلزله زده نیاز است مدیرکل امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: پنج هزار تن فولاد برای ساماندهی شرایط بازار در مناطق زلزله زده لازم است و باید این میزان از سوی کارخانه فولاد کرمانشاه خارج از شبکه بورس در بازار توزیع شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201803109483124290.jpg 5,هزار,تن,فولاد,برای,بازسازی,مناطق,زلزله,زده,نیاز,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن دارابی مدیرکل اقتصادی استانداری کرمانشاه به افزایش قیمت فولاد در مناطق زلزله زده اشاره کرد و اظهار داشت: پنج هزار تن فولاد برای ساماندهی شرایط بازار در مناطق زلزله زده لازم است و باید این میزان از سوی کارخانه فولاد کرمانشاه خارج از شبکه بورس در بازار توزیع شود.

وی گفت: اکنون گوشت مرغ منجمد مورد نیاز مردم با قیمت های مصوب با استفاده از وانت و یا کامیون در نقاط مختلف شهر توزیع می شود که نیاز به اصلاح دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی با بیان اینکه گوشت قرمز و مرغ ارزان قیمت باید در مناطق محروم استان توزیع شود، افزود: دادن سهمیه به ادارات و ارگان های دولتی در شرایط کنونی بازار به هیچ عنوان پذیرفته نیست./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000