شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقیمی طرح کرد:

تخصیص سالانه ۱۰۰میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی ۱۲۰۰ مدرسه تهران

سرویس دیگر رسانه‌ها
استاندار تهران از تخصیص سالانه ۱۰۰میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس استان تهران خبر داد و گفت: با این اعتبارات طی پنج سال یک هزار و ۲۰۰ مدرسه نوسازی می شود.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 22:45
تخصیص سالانه ۱۰۰میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی ۱۲۰۰ مدرسه تهران استاندار تهران از تخصیص سالانه ۱۰۰میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس استان تهران خبر داد و گفت: با این اعتبارات طی پنج سال یک هزار و ۲۰۰ مدرسه نوسازی می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201602107465925429.jpg تخصیص,سالانه,۱۰۰میلیارد,تومان,اعتبار,برای,نوسازی,۱۲۰۰,مدرسه,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسین مقیمی در نشست رسیدگی به وضعیت مدارس فرسوده و نیاز به مقاوم سازی در شهر تهران و شهرستان های استان تهران با اشاره به آمار مدارس فرسوده و نیازمند بازسازی در استان تهران گفت: برای نوسازی ۱۲۰۰ مدرسه در استان تهران ، ۳۰۰ مدرسه با ۳ هزار کلاس از سوی دولت، ۳۰۰ مدرسه توسط خیرین مردمی، ۳۰۰ مدرسه توسط خیرین عمومی و ۳۰۰ مدرسه نیز از محل ارزش افزوده برای نوسازی مدارس استان در نظر گرفته می شود.

وی با بیان ای که نوسازی مدارس یکی از مهم ترین اقداماتی است، که باید در دستور کار آموزش و پرورش باشد، گفت: نوسازی این یک هزار و ۲۰۰مدرسه در استان تهران طی ۵ سال انجام خواهد شد.

رییس شورای آموزش و پرورش استان تهران در خصوص چگونگی تامین اعتبار این طرح گفت: این طرح با اعتبار سالانه ۱۰۰ میلیارد تومان از بخش های دولتی،خیرین عمومی و مردمی و محل ارزش افزوده انجام می شود.

وی افزود: در حال حاضر و بنا بر گزارش ارائه شده آموزش و پرورش ۱۴ هزار و ۵۰۰ کلاس درس در استان تهران نیاز به مقاوم سازی دارد، که ۹۵۰۰ کلاس در شهر تهران است.همچنین ۷ هزار کلاس در شهر تهران باید تخریب و بازسازی شده و این عدد در شهرستان های استان تهران یک هزار و ۵۰۰ کلاس است.

به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ،معاونان استانداری تهران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و روسای مجمع خیرین مدرسه ساز و مدیران آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان برگزار شد.

به گزارش مهر، در این جلسه مقرر شد، اختیار تغییر کاربری و تبدیل به احسن فضای مدارس از سوی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شهر تهران به معاونت امور عمرانی استانداری تهران تعلق می گیرد و همچنین جلسه ای با حضور شهردار تهران و استاندار تهران با محوریت نوسازی مدارس برگزار شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000