هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
استانداری تهران اعلام کرد:

۹ عضو شوراهای شهر در استان تهران دستگیر شدند/سلب عضویت ۶ نفر

سرویس دیگر رسانه‌ها
استانداری تهران اعلام کردکه۹ عضو پنجمین دوره شوراهای شهر در استان تهران به جرم ارتشاء و تبانی در معاملات شهرداری دستگیر و ۶ نفر به اتهام جعل مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت سلب عضویت شدند.
دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 07:00
۹ عضو شوراهای شهر در استان تهران دستگیر شدند/سلب عضویت ۶ نفر استانداری تهران اعلام کردکه۹ عضو پنجمین دوره شوراهای شهر در استان تهران به جرم ارتشاء و تبانی در معاملات شهرداری دستگیر و ۶ نفر به اتهام جعل مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت سلب عضویت شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/69173.jpg ۹,عضو,شوراهای,شهر,در,استان,تهران,دستگیر,شدند/سلب,عضویت,۶,نفر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، استانداری تهران اعلام کرد که عملکرد هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات استان در دوره پنجم فعالیت شوراهای اسلامی نشان می دهد در این دوره، طی برگزاری  ۶ جلسه ،تعداد ۲۹ پرونده مورد بررسی قرار گرفته است.

براین اساس ۲۵ نفر به دلیل عدم سکونت،سوء استفاده از موقعیت و سوء استفاده از اموال شهرداری  و اقدامات غیر قانونی دیگر براساس ماده ۱۸ آیین نامه اجرایی هیئت های حل اختلاف مورد اتهام قرار گرفته اند.

همچنین برای ۶ نفر به اتهام جعل مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت و سوء استفاده از موقعیت شغلی به سلب عضویت از شورا رای صادر شده است.

۹ نفر نیز به اتهام ارتشاء و تبانی در معاملات شهرداری دستگیر شدند که اکنون با قرار وثیقه آزاد  هستند و یک نفر به اتهام سوء استفاده از موقعیت و تحصیل مال نامشروع در تعلیق قضایی است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000