هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

واکنش نماینده تبریز به انتقال یک تیم فوتبال از تبریز به ارومیه/ اهدای یک تیم بدون رد و بدل شدن پولی

سرویس فرهنگی
نماینده مردم تبریز در مجلس در واکنش به انتقال تیم دسته اولی از تبریز به ارومیه و تغییر نام آن به "نود ارومیه"، عنوان کرد: در حال حاضر تبریز دو تیم لیگ برتری گسترش فولاد و تراکتورسازی دارد که وجود این دو تیم بزرگ برای یک شهر کافی به نظر می‌‎رسد.
چهارشنبه 31 مرداد 1397 ساعت 13:50
واکنش نماینده تبریز به انتقال یک تیم فوتبال از تبریز به ارومیه/ اهدای یک تیم بدون رد و بدل شدن پولی نماینده مردم تبریز در مجلس در واکنش به انتقال تیم دسته اولی از تبریز به ارومیه و تغییر نام آن به "نود ارومیه"، عنوان کرد: در حال حاضر تبریز دو تیم لیگ برتری گسترش فولاد و تراکتورسازی دارد که وجود این دو تیم بزرگ برای یک شهر کافی به نظر می‌‎رسد. http://cdn.icana.ir/d/019/43139.jpg واکنش,نماینده,تبریز,به,انتقال,یک,تیم,فوتبال,از,تبریز,به,ارومیه/,اهدای,یک,تیم,بدون,رد,و,بدل,شدن,پولی Icana

محمد حسین فرهنگی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از واگذاری قطعی تیم دسته اولی تبریزی از تبریز به ارومیه خبر داد و گفت: امتیاز این تیم دسته اولی به هیأت فوتبال آذربایجان غربی واگذار شده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: این انتقال بدون اخذ و رد و بدل شدن پولی صورت گرفت و در واقع با توجه به اینکه دو تیم لیگ برتری برای تبریز کافی به نظر می‎رسید، این تیم به آذربایجان غربی منتقل شد.

وی افزود: همچنین امتیاز تیم گسترش فولاد تبریز به ماشین سازی واگذار شد؛ بنابراین ارومیه صاحب یک نماینده دسته اولی و تبریز دارای دو نماینده لیگ برتری است.

عضو هیأت رئیسه مجلس ضمن آرزوی موفقیت برای نماینده جدید ارومیه در لیگ دسته اول، عنوان کرد: با توجه به اینکه این انتقال در دسته اول صورت گرفته است نماینده ارومیه برای رسیدن به لیگ برتر تلاش خواهد کرد و موفقیت این تیم بسته به تلاش‌ها در استان آذربایجان غربی دارد.

به گزارش خانه ملت، روز گذشته خبری مبنی بر انتقال تیم لیگ برتری گسترش فولاد تبریز به ارومیه منتشر شد که این خبر اساساً تکذیب و بر اساس اظهارات نماینده تبریز مشخص شد که امتیاز گسترش فولاد به ماشین سازی تبریز منتقل شده و نماینده تبریز در لیگ دسته اول با تغییر نام به "نود ارومیه" به آذربایجان غربی واگذار شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000