شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بابایی صالح:

تدریس معاونان و مدیران مدارس، آسیبی بزرگ برای سیستم آموزشی/ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی افزایش یابد

سرویس فرهنگی
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس تدریس اجباری معاونان و مدیران مدارس را جنایتی بزرگ در سیستم آموزشی کشور دانست.
جمعه 2 شهریور 1397 ساعت 13:28
تدریس معاونان و مدیران مدارس، آسیبی بزرگ برای سیستم آموزشی/ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی افزایش یابد عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس تدریس اجباری معاونان و مدیران مدارس را جنایتی بزرگ در سیستم آموزشی کشور دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201607105323005263.jpg تدریس,معاونان,و,مدیران,مدارس،,آسیبی,بزرگ,برای,سیستم,آموزشی/ظرفیت,پذیرش,دانشگاه,فرهنگیان,و,شهید,رجایی,افزایش,یابد Icana

روح الله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اجبار مدیران و معاونان به تدریس در مدارس را خیانتی بزرگ در آموزش و پرورش کشور دانست و گفت: اینکه برای رفع کمبود معلم از ظرفیت مدیران و معاونان برای تدریس استفاده شود به هیچ وجه منطقی نیست.

نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه با این اقدام مدیران و معاونان به درستی نمی‌توانند به امور خود بپردازند و از سویی امر تدریس نیز به درستی محقق نمی‌شود و این جنایتی بزرگ در سیستم آموزشی کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش باید برای رفع کمبود معلم برنامه ریزی مناسبی را داشته و تلاش مناسبی را برای اخذ مجوز از سازمان امور استخدامی برای جذب معلم داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: از سویی باید نسبت به افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی اقدام کند تا بتواند از این طریق نیروی مورد نیاز خود را تامین کند.

 

اجبار مدیران و معاونان به تدریس در مدارس مجوز شورای عالی آموزش و پرورش را ندارد

بابایی صالح با بیان اینکه اجبار مدیران و معاونان به تدریس در مدارس مجوز شورای عالی آموزش و پرورش را ندارد، تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش باید هر چه سریع تر در این موضوع تجدید نظر کند.

 

مدیران و معاونان مدارس نباید از رسالت اصلی خود دور شوند

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: مدیران و معاونان مدارس باید به امور ذاتی خود بپردازند و رسالت اصلی خود را انجام دهند و نباید از رسالت اصلی خود دور شوند؛ بی‌شک پرداختن آنها به امر تدریس مشکلات زیادی را در آموزش و پرورش کشور به وجود خواهد آورد و آموزش و تربیت دانش آموزان را با مشکلات اساسی روبرو خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000