شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشم زایی:

چرا هیچ کدام از نمایندگان تهران طرح سوال از روحانی را امضاء نکردند؟

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران تاکید دارد که در موضوع طرح سوال از روحانی نگاه غالب سیاسی است و دغدغه های معیشتی زیر نگاه سیاسی قرار گرفته اند.
پنج‌شنبه 1 شهریور 1397 ساعت 09:45
چرا هیچ کدام از نمایندگان تهران طرح سوال از روحانی را امضاء نکردند؟ نماینده مردم تهران تاکید دارد که در موضوع طرح سوال از روحانی نگاه غالب سیاسی است و دغدغه های معیشتی زیر نگاه سیاسی قرار گرفته اند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605105973843727.jpg چرا,هیچ,کدام,از,نمایندگان,تهران,طرح,سوال,از,روحانی,را,امضاء,نکردند؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا هاشم زایی، درباره موضوع طرح سوال از رییس جمهور گفت : اصولا برخی از مسائل مثل موضوع سوال از رییس جمهور در کشور ما تابو می شود و اگر عادی با این موضوع برخورد می کردیم بسیار خوب هم بود اما زمانی که آن را تابو می کنیم ، اصل موضوع زیر سایه مباحث حاشیه ای قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در ادامه این مطلب افزود: بعضی از سوال کنندگان – ممکن است همه اینطور نباشند- نگاه سیاسی به موضوع سوال از رییس جمهور دارند یعنی اصل دغدغه آن ها مشکلات معیشتی نیست و بر اساس یک تسویه حساب سیاسی اقدام به طرح سوال کرده اند.

هاشم زایی همچنین تصریح کرد : هیچ کدام از نمایندگان تهران سوال از رییس جمهور را امضا نکرده اند چرا که نگاه ما این بود که در جریانی که موضوع سوال از رییس جمهور را دنبال می کنند به نوعی نگاه سیاسی وجود دارد و طرح این سوال کمکی به معیشت مردم نمی کند.

وی ادامه داد : اصل موضوع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مورد توجه و نظر ما نیز هست اما من تصور می کنم جریانی این سوالات را تعقیب می کند که بعضا نگاه سیاسی بر آن ها غالب است.

به گزارش جمهوریت، عضو فراکسیون امید درباره نگاه فراکسیون متبوع خود به موضوع طرح سوال از رییس جمهور نیز گفت : نگاه کلی فراکسیون امید درباره سوال از رییس جمهور منفی است به همین دلایل که مطرح کردم فراکسیون دلیلی برای طرح سوال در شرایط فعلی نمی بیند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000