هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرشادان:

کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر تشکیل می‌شود

سرویس استان ها
نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی گفت که کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر از سوی کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود.
پنج‌شنبه 1 شهریور 1397 ساعت 11:46
کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر تشکیل می‌شود نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی گفت که کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر از سوی کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201803107857990022.jpg کمیته,تحقیق,و,تفحص,از,هلدینگ,پتروشیمی,باختر,تشکیل,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید مهدی فرشادان اظهار کرد: تقاضای جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر با ۶۷ درصد آراء به تصویب مجلس رسید. بر این اساس این مصوبه از سوی هیات رئیسه مجلس به کمیسیون اقتصادی ارجاع می‌شود تا پس از رای گیری اعضای کمیته تحقیق و تفحص انتخاب و بررسی‌های لازم آغاز شود.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی، افزود: هلدینگ پتروشیمی باختر صرفا شامل یک مجموعه نیست بلکه اندیمشک، کردستان، آذربایجان غربی، لرستان و کرمانشاه و آذربایجان شرقی را در بر می‌گیرد و بزرگترین خط لوله اتیلن جهان را دارد.

به گزارش ایسنا، فرشادان در پایان ابراز امیدواری کرد که پس از انجام بررسی‌های لازم از سوی کمیته  تحقیق و تفحص در صورتی که حیف و میلی از بیت المال صورت گرفته باشد به بیت‌المال برگردد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000