هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فتاح خبر داد؛

دولت 50 هزار خانه به مددجویان کمیته امداد واگذار می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت که تا پایان امسال دولت 50 هزار واحد مسکن مهر به مددجویان زیر پوشش این نهاد واگذار می کند.
پنج‌شنبه 1 شهریور 1397 ساعت 19:00
دولت 50 هزار خانه به مددجویان کمیته امداد واگذار می کند رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت که تا پایان امسال دولت 50 هزار واحد مسکن مهر به مددجویان زیر پوشش این نهاد واگذار می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201711108289142728.jpg دولت,50,هزار,خانه,به,مددجویان,کمیته,امداد,واگذار,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پرویز فتاح در جمع کارکنان کمیته امداد شهرستان آمل افزود: دولت واگذاری این تعداد مسکن مهر را در شهرهای دارای بیش از 10 هزار نفر جمعیت به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرده است.

وی با اعلام این که در مجموع تا پایان امسال برای 60 هزار خانوار مددجوی کمیته امداد در کشور خانه ساخته و تحویل می شود، گفت که ساخت 10 هزار واحد دیگر را کمیته امداد با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خیران در روستاها بر عهده دارد.

** کمک 21 هزار میلیارد ریالی دولت برای اشتغال مددجویان کمیته امداد
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور همچنین گفت که دولت امسال 21 هزار میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان زیرپوشش این نهاد اختصاص داده است.

وی پیش بینی کرد که این تسهیلات به حدود 135 هزار مددجو پرداخت و برای حدود 200 هزار نفر ایجاد شغل کند.

فتاح گفت: امسال همچنین حدود یک و نیم میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی، تسهیلات حمایتی برای مددجویان روستایی و ساکن مناطق محروم در نظر گرفته شده است.

وی پیش بینی کرد که این مبلغ هم در قالب یکصد هزار فقره به مددجویان کمیته امداد پرداخت شود.

** 2 برابر شدن کمک هزینه جهیزیه
رییس کمیته امداد کشور از افزایش 100 درصدی کمک هزینه خرید جهیزیه به افراد زیر پوشش این نهاد خبر داد.

به گزارش ایرنا، وی گفت: سقف پرداخت کمک هزینه جهیزیه کمیته امداد هم اکنون 25 ریال است که امسال با منابع مالی که اختصاص داده شده، تلاش داریم تا این مبلغ را به حدود 50 میلیون ریال به هر نوعروس افزایش دهیم./

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000