هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دری نجف آبادی:

نهادهای حمایتی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش را مورد توجه قراردهند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نهادهای حمایتی بایستی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش خود را مورد توجه قرار دهند تا زمینه خدمات رسانی مطلوب برای این نهادها فراهم شود.
جمعه 2 شهریور 1397 ساعت 09:00
نهادهای حمایتی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش را مورد توجه قراردهند نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نهادهای حمایتی بایستی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش خود را مورد توجه قرار دهند تا زمینه خدمات رسانی مطلوب برای این نهادها فراهم شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201712109866551592.jpg نهادهای,حمایتی,توانمندسازی,مددجویان,تحت,پوشش,را,مورد,توجه,قراردهند Icana

به  گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در دیدار با مددجویان بهزیستی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: لازم است نهادهای حمایتی در خدمات رسانی به مددجویان تحت پوشش خود به نحوی عمل کنند که کرامت انسانی این افراد حفظ و صیانت شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: در راستای کاهش آمار مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی همچون بهزیستی، باید برنامه ریزی هایی صورت پذیرد که این قشر توانمند گردند و از سوی دیگر سیاست های اصولی برای کاهش عوامل آسیب زننده که موجب افزایش آمار این قشر می شود اعمال شود.

دری نجف آبادی بیان کرد: در رابطه با عواملی همچون طلاق، اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی که موجب افزایش مددجویان نهادهای حمایتی می شود، اگر آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در جامعه صورت پذیرد، با کاهش این آسیب ها، قطعا شمار افراد نیازمند حمایت نیز کاهش می یابند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: همچنین بهزیستی بایستی آموزش مهارت های زندگی را به عنوان یک امر مهم مورد توجه قرار دهد و در زمینه ارائه امور مشاوره ای نیز اثرگذارتر از قبل ایفای نقش کند.

به گزارش مهر، وی تصریح کرد: فراهم کردن زمینه توانمندی و نقش آفرینی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی در جامعه نیز از جمله اقداماتی است که شرایط را برای فعالیت و رشد این افراد تسهیل می کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000