هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قره خانی:

اثر روانی ایجاد اشتغال در جامعه احساس نمی شود

سرویس استان ها
نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد به این که بیشتر اشتغال ایجاد شده در گلستان در بخش خدمات و صنفی است، گفت: اثر روانی ایجاد اشتغال در جامعه احساس نمی شود.
پنج‌شنبه 1 شهریور 1397 ساعت 23:22
اثر روانی ایجاد اشتغال در جامعه احساس نمی شود نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد به این که بیشتر اشتغال ایجاد شده در گلستان در بخش خدمات و صنفی است، گفت: اثر روانی ایجاد اشتغال در جامعه احساس نمی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201802104115012837.jpg اثر,روانی,ایجاد,اشتغال,در,جامعه,احساس,نمی,شود Icana

به  گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسدالله قره خانی در دهمین جلسه کارگروه اشتغال استان گلستان اظهار کرد: هرچند مطابق آمار منتشره از سوی مسئولان شغل قابل توجهی در استن ایجاد شده اما اثرات روانی ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری در گلستان احساس نمی شود.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این که از ۶ هزار فرصت شغلی جدید امسال چهار هزار شغل در بخش صنفی و خدماتی است، به آسیب های این موضوع اشاره و بیان کرد: تعداد زیاد واحدهای صنفی و خدماتی اشتغال پایدار و ارزش افزوده ایجاد نمی کند و در نهایت به ورشکستگی و بدهی بانکی را به دنبال دارد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که پتروشیمی گلستان در سال ۱۳۸۴ کلنگ زنی شده و هنوز تعیین تکلیف نشده است، متذکر شد: گلستان نیازمند ایجاد اشتغال پایدار و مولد و همچنین صنایع بزرگ با اشتغال بالاست.

به گزارش مهر، وی ادامه داد: کشت توتون در گلستان می تواند ۲۰ هزار شغل ایجاد کند و پیشنهاد می دهیم در کنار واردات خرمن برای تولید سیگارت در کشور ۳۰ درصد از توتون داخلی خرید شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000