هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه:

رئیس‌جمهور در مجمع جهانی سازمان ملل مقتدرانه از تحریم‌های ضد ملت ایران سخن بگوید

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره سخنرانی امسال رئیس‌جمهور در سازمان ملل متحد گفت: آقای روحانی باید از ترحیم‌های ضد ایرانی آمریکا سخن بگوید.
جمعه 2 شهریور 1397 ساعت 10:00
رئیس‌جمهور در مجمع جهانی سازمان ملل مقتدرانه از تحریم‌های ضد ملت ایران سخن بگوید رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره سخنرانی امسال رئیس‌جمهور در سازمان ملل متحد گفت: آقای روحانی باید از ترحیم‌های ضد ایرانی آمریکا سخن بگوید. http://cdn.icana.ir/d/019/201808102244430049.jpg رئیس‌جمهور,در,مجمع,جهانی,سازمان,ملل,مقتدرانه,از,تحریم‌های,ضد,ملت,ایران,سخن,بگوید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حشمت الله فلاحت پیشه،‌ درباره سخنرانی امسال رئیس‌جمهور در مجمع جهانی سازمان ملل باتوجه به بد عهدی آمریکا در برجام و مذاکرات هسته‌ای، گفت: معتقدم آقای روحانی ادله لازم را دارد تا از دیپلماسی جمهوری  اسلامی ایران دفاع کند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: یک زمانی نتانیاهو آمد و تصویر بمبی را نشان داد و گفت ایران را متوقف کنید در مقابل این رفتار توهین آمیز علیرغم این که ماهم می‌توانستیم مقابله به مثل انجام دهیم به صورت کاملا مسالمت‌آمیز و صلح آمیز به گونه‌ای عمل کردیم که بهانه‌ای برای ایجاد برخی از رفتارها وجود نداشته باشد.

وی تاکید کرد: آقای رئیس جمهور این‌بار باتوجه به شرایطی که پیش آمده و مخصوصا بد عهدی ایالات متحده باید از دیپلماسی کشورمان دفاع کند و یک اقامه دعوای جدی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد علیه کشور آمریکا مطرح کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحریم‌های مجدد آمریکا علیه ایران، گفت: آقای روحانی باید این اقامه دعوا را به صورت جدی پیگیری کند زیرا تحریم‌های ایالات متحده علیه و ضدایران نیست بلکه ضد حقوق بشری و ملت است .

وی ادامه داد: شما نگاه کنید امروز آمریکا ما را در زمینه دارو، مواد غذایی و مایحتاج اولیه ایران تحریم کرده است آیا این تحریم‌ها علیه مردم نیست؟ از نظر من آقای روحانی در مجمع جهانی سازمان ملل متحد باید در یک سخنرانی جامع و مقتدرانه ریز این موارد را مطرح کند تا بقیه بدانند چه اتفاقی رخ داده است.

به گزارش ایلنا، این نماینده مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: اگر آقای رئیس‌جمهور خواستار باشد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به ایشان حتما در این زمینه کمک خواهند کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000