شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سرمست:

نمایندگان مجلس باید شرایط زمانی و کلی منطقه برای سوال از رئیس‌جمهور را در نظر بگیرند

سرویس دیگر رسانه‌ها
سرمست گفت: معاون سیاسی وزیر کشور در حال بررسی تغییر استانداران و فرمانداران است.
جمعه 2 شهریور 1397 ساعت 11:00
نمایندگان مجلس باید شرایط زمانی و کلی منطقه برای سوال از رئیس‌جمهور را در نظر بگیرند سرمست گفت: معاون سیاسی وزیر کشور در حال بررسی تغییر استانداران و فرمانداران است. http://cdn.icana.ir/d/019/201801105717346228.jpg نمایندگان,مجلس,باید,شرایط,زمانی,و,کلی,منطقه,برای,سوال,از,رئیس‌جمهور,را,در,نظر,بگیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام سرمست مدیرکل سیاسی وزارت کشور، با اشاره به طرح سوال از رئیس جمهور گفت: سوال از رئیس جمهور یکی از حقوق نمایندگان است؛ اما آنها باید شرایط زمانی و کلی منطقه برای این مسئله را در نظر بگیرند.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک در سال 98 اظهار کرد: فعلا پرداختن به این مسئله  زود است و انتخابات متولی و مجری دارد که مربوط به من نیست.

وی با اشاره به تغییر استانداران و فرمانداران نیز گفت: این موضوع بر اساس مصاحبه‌ای که وزیر کشور داشتند مربوط به معاون سیاسی است که وی در حال بررسی این مسئله می‌باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرمست درباره صدور مجوز تجمع برای احزاب نیز گفت: ما براساس قانون پاسخ می‌دهیم وهر درخواستی که در چارچوب قانون مطرح شود امکان اخذ مجوز را دارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000