شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پزشکیان:

قوه‌قضائیه در برخورد با اخلالگران اقتصادی به دور از جنجال‌های سیاسی عمل کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس با تاکید بر لزوم برخورد با اخلاگران اقتصادی گفت: قوه قضائیه در برخورد با اخلالگران اقتصادی باید به دور از جنجال‌های سیاسی و سلیقه‌ای عمل کند.
جمعه 2 شهریور 1397 ساعت 10:06
قوه‌قضائیه در برخورد با اخلالگران اقتصادی به دور از جنجال‌های سیاسی عمل کند مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس با تاکید بر لزوم برخورد با اخلاگران اقتصادی گفت: قوه قضائیه در برخورد با اخلالگران اقتصادی باید به دور از جنجال‌های سیاسی و سلیقه‌ای عمل کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201807100274257751.jpg قوه‌قضائیه,در,برخورد,با,اخلالگران,اقتصادی,به,دور,از,جنجال‌های,سیاسی,عمل,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه رئیس قوه قضائیه به رهبر انقلاب برای اقدامات ویژه در برخورد با اخلالگران اقتصادی، بیان کرد: این تصمیم بسیار حیاتی و در عین حال حساس است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:  در وهله اول لازمه درست حرکت کردن قوه قضائیه در این مسیر آن است که به یک سیستم اطلاعاتی جامع و کامل دسترسی داشته باشد تا بتواند به درستی تصمیم‌گیری کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر لازمه برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی این است که قوه قضائیه کاملا در قضاوت‌ها بی‌طرف باشد و به دور از جنجال‌های سیاسی و سلیقه‌ای در این زمینه عمل کند.

پزشکیان ادامه داد: اما اگر برخورد با مفسدان اقتصادی به گونه‌ای باشد که صرفا با دو حرف فردی را دستگیر کنند، برایش حکم صادر کنند و امکان اعتراض هم برایش نگذارند، مشکلات زیادی در جامعه ایجاد می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی با بیان اینکه اما اگر احکام قوه قضائیه در برخورد با اخلالگران اقتصادی درست باشد اثرات خوبی در جامعه می‌گذارد، اظهار کرد: بنابراین این موضوعی مثل تیغی دولبه است و قوه قضائیه باید با حساسیت و به خوبی عمل کند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000