شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

صنایع دفاعی کشور را تجاری‌سازی کنیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به توانمندی ایران در صنایع دفاعی گفت: این توانمندی امروز در جمهوری اسلامی وجود دارد که بتواند صنایع دفاعی خود را تجاری سازی کند.
جمعه 2 شهریور 1397 ساعت 10:59
صنایع دفاعی کشور را تجاری‌سازی کنیم حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به توانمندی ایران در صنایع دفاعی گفت: این توانمندی امروز در جمهوری اسلامی وجود دارد که بتواند صنایع دفاعی خود را تجاری سازی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg صنایع,دفاعی,کشور,را,تجاری‌سازی,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای جدید صنعت دفاعی کشور، گفت: ایران به صورت علنی از طرف آمریکا و رژیم صهیونیستی تهدید به حمله نظامی می شود، بنابراین حق مسلم ما است که توان دفاعی خود را تقویت کنیم تا دستاورد های نظامی ما دشمنان جمهوری اسلامی را مایوس کند.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دستاورد های دفاعی جمهوری اسلامی برای کشورهای دنیا تهدید نیست، اظهار داشت: دستاوردهای دفاعی ایران برای سایر کشورها فرصتی تلقی می شود که آنها نیز بتوانند از این دستاورد ها است تا از این دستاوردها جهت دفاع از خود استفاده کنند.

به گزارش مهر، وی افزود: این توانمندی امروز در جمهوری اسلامی وجود دارد که بتواند صنایع دفاعی خود را تجاری سازی کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000