هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بی‌مقدار در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت توجه وزارت جهاد کشاورزی به حفظ مراتع و جلوگیری از چرای دام‌های غیرمجاز

سرویس صحن
نماینده مردم تبریز در مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار حفظ مراتع و جلوگیری از چرای دام‌های غیرمجاز در مراتع آذربایجان شرقی شد.
سه‌شنبه 6 شهریور 1397 ساعت 13:44
ضرورت توجه وزارت جهاد کشاورزی به حفظ مراتع و جلوگیری از چرای دام‌های غیرمجاز نماینده مردم تبریز در مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار حفظ مراتع و جلوگیری از چرای دام‌های غیرمجاز در مراتع آذربایجان شرقی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711100399660786.jpg ضرورت,توجه,وزارت,جهاد,کشاورزی,به,حفظ,مراتع,و,جلوگیری,از,چرای,دام‌های,غیرمجاز Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهاب الدین بی‌مقدار در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 6 شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با تبریک هفته دولت در تذکری به وزیر صنعت برای جلوگیری از صدور بخشنامه‌های پی در پی و اجرای قانون مصوب مجلس در مورد صادرات و واردات گفت: به طور مداوم بخشنامه‌ صادر می‌شود و صادرات کالاهایی ممنوع می‌شود؛ برخی صادرکنندگان مواد و قطعاتی را به طور موقت وارد و سپس صادر می‌کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهرو اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به افزایش نرخ ارز در سامانه نیما و در بازار نیاز نقدینگی کارخانه‌ها زیاد شده و باید در این مواقع دولت و بانک‌ها راهکارهای اساسی را اتخاذ کنند.

وی همچنین از وزیر صنعت خواستار تسریع در تهیه اصلاحیه قانون تجاری کنسرسیوم‌های صادراتی که قول آن را داد، شد و افزود: ثبت سفارش در استان‌ها انجام می‌شود، در حال حاضر صف‌های طولانی در وزارت صنایع تشکیل می‌شود تا تأییدیه اخذ کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص حفظ مراتع و جلوگیری از چرای دام‌های غیرمجاز و اعلام آمار دام مجوزدار و غیرمجاز در آذربایجان شرقی گفت: بارها در این رابطه تذکر داده و تقاضا کردیم این مشکل حل شود اما هنوز به قوت خود باقی است، همچنین ضروری است حق مراتع و جنگل‌های اطراف معدن که به آنها خسارت وارد شده داده شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر