هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خانزادی بیان کرد:

توجه به رشد فرهنگی در کنار رشد نظامی

سرویس دیگر رسانه‌ها
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: باید در کنار رشد نظامی به رشد فرهنگی و اجتماعی هم توجه شود.
چهارشنبه 7 شهریور 1397 ساعت 07:00
توجه به رشد فرهنگی در کنار رشد نظامی فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: باید در کنار رشد نظامی به رشد فرهنگی و اجتماعی هم توجه شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201711109232924711.jpg توجه,به,رشد,فرهنگی,در,کنار,رشد,نظامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه جشنواره سراسری فرزندان کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در مجتمع فرهنگی یاوران حضرت مهدی(عج) برگزار شد، گفت: رشد نظامی و تسلیحاتی کشور لازم است، اما باید در کنار این رشد نظامی، به رشد فرهنگی و اجتماعی هم توجه شود.

با میدان دادن به دشمن به فتنه‌ها دامن نزنید
شما جوانان بسیارمراقب باشید چرا که باید در آینده این مملکت را  اداره کنید، دست انقلاب را بگیرید و چرخ صنعت و علم و دانش را بچرخانید و مراقب باشید تا به جای کمک به کشور وارد صف دشمن نشوید و با باز کردن فضا و میدان دادن به دشمن به فتنه‌ها دامن نزنید.

امیر خانزادی افزود: فرا گرفتن موسیقی، هنر و ادبیات موجب می شود تا قدرت اجتماعی شما جوانان افزایش پیدا کند و در آینده بتوانید از عهده مسؤلیت‌های مهم که بر عهده‌تان گذاشته می شود برآیید اما بخشی از مهارت های اجتماعی، ذهنی است که موجب می شود به ذهن آماده‌تر و سالم‌تر برسید و بتوانید آن را حفظ کنید، چرا که شما جوانان سرمایه های کشور هستید.

امیر خانزادی با اشاره به اینکه یکی از مهارت های مهم اجتماعی این است که شما بتوانید در هر فضا و جمعی به آسانی حرف خود را بزنید و خواسته خود را منتقل کنید زیرا برخی از شما وقتی وارد یک رقابت بزرگ چون کنکور می شوید و با همه تلاش ها نمی توانید نتیجه دلخواه خود را بگیرید دو حالت وجود دارد، برخی خود را با شرایط انطباق می دهند اما برخی معترض همه چیز می شوند که در این فضا عده ای سود جو هم سم پاشی می کنند و این حالت در زمانی که برخی از شرایط کشور ناراضی اند و به خیابان می ریزند نیز بوجود می آید و سود جویانی هستند که در این اعتراضات خراب کاری‌هایی به راه می اندازند.

 فرزندان کارکنان نیروی دریایی الگو باشند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وی با بیان اینکه نیروی دریایی از نیروی‌های ممتاز جمهوری اسلامی ایران است، گفت : باید همیشه در کار هدف معین داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید و امیدوارم جامعه فرزندان نیروی دریایی الگویی برای فرزندان دیگر نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000