هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو:

وحدت، اصلی برای برون رفت از مشکلات است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: تمام کسانی که دغدغه ایران و اسلام را دارند باید به دور یک میز بنشینند و با یکدیگر گفت‌وگو کنند.
جمعه 9 شهریور 1397 ساعت 11:26
وحدت، اصلی برای برون رفت از مشکلات است عضو فراکسیون امید مجلس گفت: تمام کسانی که دغدغه ایران و اسلام را دارند باید به دور یک میز بنشینند و با یکدیگر گفت‌وگو کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201710108871241155.jpg وحدت،,اصلی,برای,برون,رفت,از,مشکلات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم میرزایی نیکو با اشاره به ضرورت رفتار و گفتارهای وحدت طلبانه در شرایط فعلی بیان کرد: وحدت حول منافع ملی یکی از چارچوب‌های اصلی است که می‌تواند انسجام و همبستگی در کشور را بالا ببرد. ما دیدیم که این وحدت در ترکیه شکل گرفت و آنها دلار را تحریم کردند و وضعیت علیه آمریکا شد. ولی ما بر عکس این کار را انجام دادیم و در نابسامانی‌های بازار ارز هر یک از احزاب انگشت اتهام را به سوی دیگری گرفتند.

وی در ادامه بیان کرد:‌ عده‌ای قصد ندارند از برخی از محورهای خود عبور کنند. تا زمانی که این گونه رفتارها ادامه داشته باشند نمی‌توانیم گفت که وحدت ایجاد می‌شود. تمام کسانی که دغدغه ایران و اسلام را دارند به ویژه فرهیختگان کشور باید به دور یک میز بنشینند و با یکدیگر گفت و گو کنند.

نماینده مردم دماوند در مجلس ادامه داد: تا زمانی که عده‌ای مدام دیگران را محکوم می‌کنند و خود را خودی‌تر می‌دانند وحدت شکل نخواهد گرفت و تفرقه بیشتر می‌شود.

این نکته را افراد هر جناح باید به یکدیگر یاد آور شوند کاری که آقای باهنر اخیرا نیز انجام داد یک رفتار مثبت در جهت همگرایی و وحدت است.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان بیان کرد: وحدت به انقلابی و غیر انقلابی بودن مرتبط نیست بلکه یک اصل برای برون رفت از معضلاتی است که جامعه گرفتار آنها شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000