هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو:

وحدت یک اصل برای برون رفت از مشکلات است

سرویس دیگر رسانه‌ها
قاسم میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر لزوم اتحاد ملی گفت: تمام کسانی که دغدغه ایران و اسلام را دارند باید به دور یک میز بنشینند و با یکدیگر گفت‌وگو کنند.
یکشنبه 11 شهریور 1397 ساعت 18:26
وحدت یک اصل برای برون رفت از مشکلات است قاسم میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر لزوم اتحاد ملی گفت: تمام کسانی که دغدغه ایران و اسلام را دارند باید به دور یک میز بنشینند و با یکدیگر گفت‌وگو کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605103662099225.jpg وحدت,یک,اصل,برای,برون,رفت,از,مشکلات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس به ضرورت رفتار و گفتارهای وحدت طلبانه در شرایط فعلی بیان کرد: وحدت حول منافع ملی به یکی از چارچوب‌های اصلی است که می‌تواند انسجام و همبستگی در کشور را بالا ببرد. ما دیدیم که این وحدت در ترکیه شکل گرفت و آنها دلار را تحریم کردند و وضعیت علیه آمریکا شد. ولی ما بر عکس این کار را انجام دادیم و در نابسامانی‌های بازار ارز هر یک از احزاب انگشت اتهام را به سوی دیگری گرفتند.

نماینده دماوند در مجلس شورای اسلامی، در ادامه بیان کرد:‌ عده‌ای قصد ندارند از برخی از محورهای خود  عبور کنند. تا زمانی که این گونه رفتارها ادامه داشته باشند نمی‌توانیم گفت که وحدت ایجاد می‌شود. تمام کسانی که دغدغه ایران و اسلام را دارند به ویژه فرهیختگان کشور باید به دور یک میز بنشینند و با یکدیگر گفت و گو کنند.

وی ادامه داد: تا زمانی که عده‌ای مدام دیگران را محکوم می‌کنند و خود را خودی‌تر می‌دانند وحدت شکل نخواهد گرفت و تفرقه بیشتر می‌شود.

این نکته را افراد هر جناح باید به یکدیگر یاد آور شوند کاری که آقای باهنر اخیرا نیز انجام داد یک رفتار مثبت در جهت همگرایی و وحدت است.

به گزارش ایسنا، وی در پایان بیان کرد: وحدت به انقلابی و غیر انقلابی بودن مرتبط نیست بلکه یک اصل برای برون رفت از معضلاتی است که جامعه گرفتار آنها شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000