هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زرافشان به خانه ملت پاسخ داد:

وام 50 میلیونی دانش‌آموزی با چه ساز و کاری تعلق می‌گیرد؟

سرویس فرهنگی
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش درباره پرداخت وام 50 میلیونی به دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان هنرستان توضیحاتی ارائه کرد.
سه‌شنبه 13 شهریور 1397 ساعت 10:44
وام 50 میلیونی دانش‌آموزی با چه ساز و کاری تعلق می‌گیرد؟ معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش درباره پرداخت وام 50 میلیونی به دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان هنرستان توضیحاتی ارائه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201803100929058056.jpg وام,50,میلیونی,دانش‌آموزی,با,چه,ساز,و,کاری,تعلق,می‌گیرد؟ Icana

علی زرافشان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح کم و کیف پرداخت وام 50 میلیونی به دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان هنرستان‌ها، گفت: دولت صندوقی تحت عنوان صندوق کارآفرینی به منظور حمایت از کارآفرینان تاسیس کرد که این صندوق خوشبختانه در سال‌های اخیر یکی از شرکای ما در برگزاری مسابقات و جشنواره‌های فنی و حرفه‌ای در حوزه‌های عملی و تجسمی است.

صندوق کارآفرینی متعهد شده که از دانش‌آموزان برتر حمایت کند

وی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی متعهد شده که از دانش‌آموزان برتر حمایت کند، افزود: صندوق برای دانش‌آموزانی که به منظور کارآفرینی به حمایت مالی نیاز دارند و در مسابقات جزو نفرات برتر هستند، کمک اقتصادی در نظر می‌گیرد؛ همچنین برای نفرات برتر کمک‌های مالی از 50 میلیون تومان تا مبالغ کمتر در نظر گرفته تا این افراد بتوانند در حوزه اشتغال مستقل شوند.

خراسان رضوی به مدت یک سال به کارآفرینان فضا و امکانات می‌دهد

زرافشان بیان کرد: نخسین مرکز نوآوری در خراسان رضوی تاسیس شد که در برخی هنرستان‌های این استان به مدت یکسال فضا و امکانات لازم برای اشتغال در اختیار کارآفرینان قرار می‌گیرد و این افراد پس از این یکسال باید توانایی لازم برای  اشتغال به صورت مستقل را داشته باشند؛ صندوق کارآفرینی نیز از نیروهای کارآفرین و توانمند در زمان اشتغال حمایت می‌کند.

اختصاص وام 50 میلیونی یکی از اقدامات مناسب در راستای حمایت از فارغ‌التحصیلان هنرستان‌هاست

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش خاطرنشان کرد: اختصاص وام 50 میلیونی یکی از اقدامات مناسب در راستای حمایت از فارغ‌التحصیلان هنرستان‌هاست پیش از این در اساسنامه صندوق، بخش تسهیلات دانش‌آموزی وجود نداشت، اما اکنون با اضافه شدن این بند به اساسنامه و تمهید مقررات لازم،  شرایطی بوجود آمده است که منجر به حمایت از کسب و کار دانش‌آموزی شده است./

پایان پیام

گفت‌وگو از فاطمه ضرغامی

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000