هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کواکبیان در تذکری شفاهی:

برخی شرکت‌های دولتی اقدام به خرید و فروش سکه می‌کنند/رئیس جمهور دستور پیگیری دهد

سرویس صحن
نماینده مردم تهران در مجلس خواستار صدور دستور پیگیری از سوی رئیس جمهور در خصوص اقدام برخی شرت‌های دولتی مبنی بر خرید و فروش سکه شد.
چهارشنبه 14 شهریور 1397 ساعت 15:18
برخی شرکت‌های دولتی اقدام به خرید و فروش سکه می‌کنند/رئیس جمهور دستور پیگیری دهد نماینده مردم تهران در مجلس خواستار صدور دستور پیگیری از سوی رئیس جمهور در خصوص اقدام برخی شرت‌های دولتی مبنی بر خرید و فروش سکه شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201804105974693805.jpg برخی,شرکت‌های,دولتی,اقدام,به,خرید,و,فروش,سکه,می‌کنند/رئیس,جمهور,دستور,پیگیری,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 14 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی با اشاره به حادثه دلخراش بریدن گوش کودک زباله‌گرد و جو ایجاد شده در این رابطه در فضای مجازی و همچنین خودسوزی فردی در مقابل شهرداری تهران اظهار کرد: از مسئولان امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی درخواست می‌کنیم که از کنار این مسئله به سادگی نگذرند با وجود اینکه شهردار و معاون اول نیز در این خصوص تذکری دادند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اضافه  کرد: شنیده شده عده‌ای از شرکت‌‌های دولتی مبادرت به خرید و فروش سکه و طلا در این بازار آشفته کردند که این مسئله به پایین آمدن ارزش پول ملی دامن می‌زند چنانچه چنین مسئله‌ای وجود دارد شخص آقای رئیس جمهور باید به آن ورود کند و دستور پیگیری آن را صادر کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین نکته سوم این است که اروپایی‌ها در موضوع برجام نشان دادند که قصد ندارند در این زمینه اقدام جدی از خود نشان دهند لذا مسئولان محترم ما نباید منتظر 13 آبان باشند و باید برای سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی کشور بسته‌‌های حمایتی به ویژه برای اقشار محروم و مستضعف در نظر گیرند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000