سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ناصری نژاد در نطق میان دستور

با همکاری قوای سه گانه آهنگ خدمت رسانی به مردم شتاب بیشتری به خود گیرد

سرویس صحن
**نماینده شادگان در مجلس اظهار امیدواری کرد: با همکاری قوای سه‌گانه آهنگ خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات شتاب بیشتری به خود گیرد.
یکشنبه 15 شهریور 1388 ساعت 12:56

به گزارش خانه ملت، مجید ناصری‌نژاد روز یکشنبه در نطق میان دستور گفت:خداوند را شاکریم که به رغم توطئه‌های خطرناک دشمنان خارجی و اجرای آن به دست عوامل داخلی با تدبیر مقام معظم رهبری و حمایت ملت شریف ایران دولت دهم شکل گرفت و با انتخاب کابینه زمینه خدمت به کشور فراهم شد.

وی خاطر نشان کرد: گرانی و تورم روز افزون همچنان بار سنگینی است که بردوش طبقات مختلف جامعه به خصوص قشر ضعیف سنگینی می‌کند و طاقت آنها را از بین برده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: بیکاری بیماری مزمنی است که جوانان ما را آزرده خاطر و پریشان کرده است.

وی یاد ور شد: مشکلات خدمات عمومی مانند برق، آب، گاز و راه‌های مناسب، مدارس، بهداشت و درمان ، ورزش و آموزش‌عالی و .. همگی نیاز به همت،وحدت و برنامه‌ منسجم دارد تا برطرف شود عزیزان بیائید به خاطر مردم اختلافات را کنار بگذاریم و همگی همت کنیم تا مشکلات رفع شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: مشکلات راههای کشور برهمه عیان است که متاسفانه سالانه به دلیل این نبود هزار نفر کشته و زخمی می‌شوند، این در حالی است که استرس، اضطراب مردم در هواپیما نیز برهمگان عیان است.

وی خواستار اجرای مصوبات دور اول سفرهای استانی شد و افزود: مردم چشم به راه اجرای مصوبات سفرهای استانی هستند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: از شخص رییس جمهور مصرانه می‌خواهم مشکل آب شادگان را رفع کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000