هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با نظر کمیسیون شوراها و سیاست داخلی

کمیسیون ویژه ای برای بررسی ادعای مصدومان شیمیایی تشکیل می شود

سرویس کمیسیون ها
**با تصویب کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی ، کمیسیون ویژه ای با مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بررسی ادعای مصدومان شیمیایی که فاقد مدارک بالینی در زمان بمباران هستند، تشکیل می شود.
دوشنبه 16 شهریور 1388 ساعت 08:03

به گزارش خبرنگار خانه ملت، ولی اسماعیلی با اشاره به جلسه روزیکشنبه کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها اظهارداشت: دراین نشست ،طرح شناسایی مصدومین شیمیایی درمناطق بمباران شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با اصلاحات صورت گرفته و بر اساس ماده واحده این طرح ،کمیسیون ویژه ای با مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بررسی ادعای مصدومان شیمیایی که فاقد مدارک بالینی در زمان بمباران هستند تشکیل می شود.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها یادآور شد: در صورتی که یکی از ارگان‌های نظامی یا پزشکان متخصص شیمیایی، حضور فرد مورد نظر در مناطق بمباران شده را تایید کنند ، این کمیسیون موظف به بررسی شرایط این افراد خواهد شد .

نماینده گرمی گفت: همچنین قرار بود در ادامه جلسه لایحه اصلاح ماده 100 قانون شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گیرد که علیرغم حضور رئیس شورای اسلامی شهر تهران ، این بحث به دلیل کمبود وقت به جلسات آتی موکول شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000