هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

باید با مفسدان و متخلفان به گونه‌ای رفتار شود که درس عبرت دیگران باشند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با مفسدان و متخلفان به گونه‌ای رفتار شود که درس عبرت دیگران باشند.
شنبه 17 شهریور 1397 ساعت 22:00
باید با مفسدان و متخلفان به گونه‌ای رفتار شود که درس عبرت دیگران باشند نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با مفسدان و متخلفان به گونه‌ای رفتار شود که درس عبرت دیگران باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/201808104638322257.jpg باید,با,مفسدان,و,متخلفان,به,گونه‌ای,رفتار,شود,که,درس,عبرت,دیگران,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شمس الله شریعت نژاد، با بیان این مطلب اظهار داشت: نمایندگان مجلس این انتظار را از مسئولین سازمان های نظارتی و به ویژه قوه قضائیه دارند که بدون هیچ ترحم و توصیه ای با افراد خاطی در اسرع وقت برخورد کنند.

نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی، درباره خارج شدن طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستور کار مجلس به دلیل بار مالی اظهار کرد: نمایندگان مجلس هم نظر بودند که وقتی دستگاهی به نام قوه قضائیه در کشور وجود دارد، ایجاد یک سازمان موازی با همان دایره مسئولیت فایده ای نخواهد داشت و این ایرادی بود که به این مبحث وارد کردند.

وی اضافه کرد: وقتی قوه قضائیه هیچ محدودیتی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی نداشته و به اندازه کافی نیز قانون در این زمینه وجود دارد پس ایجاد یک تشکیلات عریض و طویل دیگر با صرف حجم وسیعی از امکانات و اعتبار معنی و مغهوم ندارد و بنابراین این موضوع از دستور کار مجلس خارج شد.

نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه در هر جامعه ای امکان بروز فساد و افراد متخلف وجود دارد، تاکید کرد: نه تنها نمایندگان بلکه آحاد جامعه خواستار مبارزه قاطع با مفسدان اقتصادی هستند.

شریعت نژاد در پاسخ به این پرسش که چرا نمایندگان طرح دوفوریتی تامین کالاهای اساسی را رد کردند، خاطرنشان کرد: دولت با بیان دفاعیه در این موضوع و اعلام اینکه برای این مشکل راه حل داشته و بسته حمایتی تعریف شده است نمایندگان را قانع کرد و بنابراین نمایندگان به اعتبار این پیشنهاد دولت، در واقع با رای ندادن طرح را پس گرفتند.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس درباره تعطیلی دو هفته ای نمایندگان در شرایط کنونی تصریح کرد: نمایندگان مجلس بر اساس قانون سه هفته کار و یک هفته تعطیلات داشته و در طول سال نیز یک ماه مرخصی دارند که این تعطیلی پس از چند هفته کار مداوم اعلام شده است.

وی با بیان اینکه تعطیلات مجلس به معنای لغو انفصال از کار نیست، تاکید کرد: هیچ یک از نمایندگان شهرستانی تعطیلی ندارند زیرا در تمام طول سال یا در مجلس حضور مستمر داشته یا در منطقه خود مشغول فعالیت هستند و بر این اساس تعطیلات برای نمایندگان معنای واقعی ندارد.

شریعت نژاد با اشاره به کاهش دو هفته ای تعطیلات سال جاری مجلس خاطرنشان کرد: این اقدام با توجه به مشکلات و شرایط کنونی کشور صورت گرفته است و باید اذعان کرد مشکلات و فعالیت نمایندگان شهرستانی زمان حضور در منطقه بیشتر از حضور در مجلس است.

به گزارش ایسنا، وی در پایان با اعلام اینکه مرخصی نمایندگان اصطلاحاً "استندبای" بوده و در صورت ضرورت ملغی خواهد شد، گفت: اگر فوریتی پیش آمده و ضرورتی ایجاب کند مرخصی نمایندگان لغو شده و باید در اسرع وقت در مجلس حضور پیدا کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000