هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته:

انزجار از آل سعود دستاورد تندروی ولیعهد عربستان/آمریکا برای اعمال سیاست‌هایش نیاز به چهره جدید دارد

سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینکه آمریکا نیاز به چهره جدید برای اعمال سیاست هایش در عربستان دارد، گفت: تندروی ‌های محمدبن سلمان انزجار داخلی و خارجی از آل سعود ایجاد کرده است.
یکشنبه 25 شهریور 1397 ساعت 10:30
انزجار از آل سعود دستاورد تندروی ولیعهد عربستان/آمریکا برای اعمال سیاست‌هایش نیاز به چهره جدید دارد عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینکه آمریکا نیاز به چهره جدید برای اعمال سیاست هایش در عربستان دارد، گفت: تندروی ‌های محمدبن سلمان انزجار داخلی و خارجی از آل سعود ایجاد کرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201712108156023983.jpg انزجار,از,آل,سعود,دستاورد,تندروی,ولیعهد,عربستان/آمریکا,برای,اعمال,سیاست‌هایش,نیاز,به,چهره,جدید,دارد Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص افزایش نارضایتی‌ها در داخل خاندان آل سعود و وضعیت ولیعهد عربستان، گفت: محمد بن سلمان با ناکامی‌های داخلی و خارجی زیاد مواجه شده و همین امر سبب شده چهره ای خودباخته از او در افکار عمومی نقش ببندد.

تندروی ‌های محمدبن سلمان سبب انزجار مردم عربستان از آل سعود شده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه تندروی ها و تصمیمات غیرمنطقی ولیعهد سعودی مردم این کشور را از آل سعود منزجر کرده است، اظهار کرد: متاسفانه فشارهای سیاسی خصوصا بر شیعیان و آزادی طلبان در این کشو رو به افزایش است و همین امر موجب شده تا سازمان های حقوق بشری نسبت به رفتار خاندان سعودی واکنش های شدیدی نشان دهند.

ولیعهد سعودی با تجاوز به یمن قوانین و حقوق بشر را نقض کرده است

وی با اشاره به تجاوز ائتلاف سعودی به کشور یمن و همچنین کشتار مردم بی گناه، ادامه داد: ولیعهد عربستان تصور می کند می تواند همه افراد و سازمان ها را با دلارهای نفتی بخرد اما این مهم در حالیست که افکارعمومی دنیا به وضوح درک کرده که سعودی ها حقوق بشر و قوانین بین المللی را نقض کرده اند.

شورای همکاری خلیج فارس با واضع یکجانبه سعودی ها از بین رفته است

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه پس از روی کار آمدن محمد بن سلمان و اتخاذ مواضع یکجانبه شورای همکاری خلیج فارس نیز کارایی حداقلی خودش را از دست داد، تصریح کرد: در واقع نابخردی ولیعهد عربستان موجب شد تا روابط این کشور با سایر کشورهای حوزه خلیج فارس نیز تیره و تار شود که قطر یکی از آنها محسوب می شود.

آمریکا نیاز به چهره جدید برای اعمال سیاست هایش در عربستان دارد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طبق شواهد طول عمر حکومت ولیعهد سعودی ناپایدار است و دوام نخواهد آورد، خاطرنشان کرد: محمد بن سلمان تا کنون برنامه های آمریکایی ها را خوب اجرایی کرده است اما از این به بعد ایالات متحده نیاز به فرد جدیدی دارد که چهره ای مخدوش شده نداشته باشد و در اذهان عمومی به کودش‌کش معروف نباشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط