شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالی پور پاسخ داد:

پشت پرده شوی اتهام‌زنی ائتلاف سعودی علیه ایران چیست؟

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه صهیونیست ها پشت پرده پروژه جوسازی های سعودی ها علیه ایران هستند، گفت: زمینه شکایت ایران در محاکم بین المللی علیه اتهامات ائتلاف سعودی وجود دارد.
جمعه 30 شهریور 1397 ساعت 11:15
پشت پرده شوی اتهام‌زنی ائتلاف سعودی علیه ایران چیست؟ نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه صهیونیست ها پشت پرده پروژه جوسازی های سعودی ها علیه ایران هستند، گفت: زمینه شکایت ایران در محاکم بین المللی علیه اتهامات ائتلاف سعودی وجود دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201707106442369947.jpg پشت,پرده,شوی,اتهام‌زنی,ائتلاف,سعودی,علیه,ایران,چیست؟ Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش های ائتلاف سعودی برای نسبت دادن حملات موشکی انصارالله یمن به ایران، گفت: عربستان در اقدامی خلاف قوانین بین المللی و حقوق بشری وارد جنگ با مردم بی دفاع و مظلوم یمن شد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سعودی ها توان مقابله با مردم یمن را نداشتند از این رو برای مشروعیت بخشیدن به اقدامشان تلاش کردند ائتلافی را با برخی کشورهای عربی و همچنین خارج از منطقه ایجاد کنند.

حملات موشکی انصارالله یمن به عربستان بیانگر شکست عملیات طوفان قاطع است

وی با اشاره به اینکه  سعودی ها عملیات طوفان قاطع را با اهداف مختلفی از جمله انهدام موشک‌هایی که به دست انصارالله افتاده بود انجام دادند و پس از 27 روز اعلام کردند به این امر دست یافته اند، ادامه داد: این مهم در حالیست که امروزه مشاهده می شود رسانه های مختلف دنیا از حمله یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پایگاه هایی در عربستان مانند جیزان خبر می دهند که در واقع بیانگر شکست عملیات طوفان قاطع و رسوایی ائتلاف سعودی است.

صهیونیست ها پشت پرده پروژه جوسازی های سعودی ها علیه ایران

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه عربستان و صهیونیست ها طی سال های گذشته روابط نزدیک و همکاری های اطلاعاتی زیادی داشته اند، اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود که همزمان با شروع جنگ در یمن، برخی از کشورهای این ائتلاف، ایران اسلامی را به پشتیبانی و فرستادن اسلحه به انصارالله متهم کردند.

زمینه شکایت ایران در محاکم بین المللی علیه اتهامات ائتلاف سعودی وجود دارد

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جوسازی های عربستان صرفا شوی سیاسی برای انحراف افکار عمومی از جنایت ائتلاف مذکور در یمن است، خاطرنشان کرد: در این بین نباید فراموش کرد که ایران می تواند نسبت به اتهاماتی که ائتلاف سعودی علیه ایران مطرح می کند در محاکم بین المللی اقامه دعوا کند که در این صورت حتما کشورهای یاد شده محکوم خواهند شد و رسوایی دیگری برایشان ایجاد می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000